Sayfa 300/612 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400 ... SonSon
Arama sonucu : 4890 madde; 2,393 - 2,400 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

1.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Aman nazar değmesin.

Turizm istatistikleri açıklandı, yabancı turist %15 artmış yıldan yıla.. yüksek sezonda da böyle olursa, çok çok olumlu yansır bilançoya.
    İnanılmaz bir ralli
    Bu kadarını beklemiyordum
    Bu fiyatlarda kalırsa ralli devam edebilir

2.  Alıntı Originally Posted by aga01 Yazıyı Oku
    Syn onelle seni 2 sene oldu zannedersem grafiklerini incelerim.Kendi adıma söylüyorum farklı bakış acıları sağlıyor. Ya da baktığım tekniğini teyit ediyor.Birbirimize kizmak bize yakışmıyor. Formun amacı birbirimizi bilgilendirmek.Herkese saygilar.

Hisseyle ilgili dün yazmıştım.Piyasa değeri 22.10 sirketin değeri 26.70 aracı kurumlar hedef fiyatlar 19 ile 42 arası.Arada bu kadar ucurum var.Birisinin analizi yanlış.Yanlis olanı sirketin değerini gözünün é alarak değerlendirin. Battı şirketi kapatıyorum dese hisse başına düşen para 27 TL. Tek başına teknik analiz bir anlam ifade etmez.Teknik analizciler hedef fiyat veriyor ... ( Morgan in hedefi gibi )Teknik analiz yol haritaniza yardimci olur.1. Ornek:Sirket ederi 1 tl teknik 50 gösteriyor hisse 25 tl de alır misiniz.Ben almam şahsen.2.Ornek:Şirket ederi 50 tl teknik 1 tl gösteriyor hisse 25 TL de alır misiniz. Ben alırım şahsen. Bunlar sadece örnek tabi.Temelini arastirirsiniz tekniği destek olarak kullanorsiniz.Evet bu hissenin tekniği bozuldu aşağı yönlü ama ortada bir gerçek var 50000 piyasası olan araba 40000 tl hangimiz almayiz?Er geç şirket değerini bulur.Zaman.Haaa bu arada 3. Çeyrek bilançosu ne getirir onu bilmiyoruz ama aracı kurum beklentileri 600 mlyn civarı 3. Çeyrek karı.Yani kazanan bir şirketin küçük ortaklariyiz biz.Ama Patron kardan birsey vermiyor bize.Hisse fiyatları da istikrar sağlamıyor o yüzden.Iyi yerden alıp satabiliuorsaniz para kazandırıyor görüntüsü var şu anki haliyle.Ama borsa bir oyun değil arkadaşlar. Buraya yatırım yapıyorsunuz.35 lerden alan arkadaşlar canınız çok sıkkın eminim buna ve sizi anlıyorum.Bunun için diyebileceğim bir şey yok.

Biraz uzun oldu ortaklar.Kusura bakmayın.Herkese iyi tatiller.Umarim hepimiz kazaniriz.Tabii ki bu şahsi fikirlerimdir.Asla Yatırım tavsiyesi değildir.Bol kazanclar.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Herkese saygilar bol kazançlar dostlar.Ben pek fazla yazan biri değilim.:-)

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Trader23 Yazıyı Oku
    İnanılmaz bir ralli
    Bu kadarını beklemiyordum
    Bu fiyatlarda kalırsa ralli devam edebilir
    Bence harekete daha yeni başladı...tl zirvesi hedef bence, yeter ki borsamız bu dönemde 90 bin altına inmesin,,,100 bine bir atak yaparsa biz ath değeri 45 leri hedefleriz

Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

6. 5000 lotun 4000 verdim 1000 kaldı pişman olacak mıyım bakalım 4 yıldır taşıyordum 11 de gördüm 37 de

7.  Alıntı Originally Posted by nasip42 Yazıyı Oku
    5000 lotun 4000 verdim 1000 kaldı pişman olacak mıyım bakalım 4 yıldır taşıyordum 11 de gördüm 37 de
    Maliyet kaçtı dostum?

8. Emmiogullari, gedik son 2 günde 1.250.000 lot mal aldi... sebebi ne olabilir sizce, acaba yine citi'ye mi virmanliyacak 🤔 Son yillarda ilk defa boyle bi alim oldu, bisiler dönüyor... cözebilen var mi

Sayfa 300/612 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •