Sayfa 598/658 İlkİlk ... 98498548588596597598599600608648 ... SonSon
Arama sonucu : 5263 madde; 4,777 - 4,784 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

Bence de hakkını teslim edelim Sn beşiktaşk bu sayfadaki en nitelikli yorumcudur. Söylediği pekçok şeyin gerçekleştiğine zaman içerisinde şahit olduk. Forumda misyonu vardır yoktur konusu (öyle olmuş olsa bile) bizi zerre ilgilendirmiyor, faydalanmaya bakalım. Forum için kazançtır, küstürmenin alemi yoktur.

2. Sevgili aysha
    1. Bazılarının aksine amacım kimseyi kandırmak veya pozisyonuma göre kağıt iyi veya kötü demek olmadı.
    2. Yönettilen portföyün buyuklüğü herkesten bilgili olduğun anlamına gelmez.
    3. Globalin benim ana kağıdım olmadığını defalarca söyledim. Bu anlamda benim veya bir başkasının lot sayısının önemli olduğunu düşünmüyorum. Zira alınan lot değil kazanılan oran daha önemli oldu benim için.
    4. Yıllardır ortalamaya vurursam 80 120 bin lot arasında (zaman zaman 10 binde olmustur. 600 bin de olmustur) bir lot sayısıyla giriş çıkış yapmışımdır. Bu manada piyasada az lot kalmıştırın bana bir anlam ifade etmediğini söyleyeyim. Cunkü benlik mal her zaman oldu. Olacak. Sıkıntı yok.
    5. Senin veya copunun aksine ben globalin aşığı (mal toplayanı) hiç olmadım.
    6. Bize hep fundementallerden masallar anlattın ama kimseye o masalın ana konusunu anlatma nezaketinde bulunmadın. Ama bana hep algı yönetimi yaptığımı ima ettin. Bu yuzden Tebrik ederim başarılısın (gösterip vermeme konusunda)
    7. Mehmetciğim benim her zaman saygı duyduğum bir duayen lakin kapıdında aksiyon yapacak herkes cok dikkatli olsun. Çünkü allah affeder mehmet affetmezzz.
    Saygılarımla
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Sevgili aysha
    1. Bazılarının aksine amacım kimseyi kandırmak veya pozisyonuma göre kağıt iyi veya kötü demek olmadı.
    2. Yönettilen portföyün buyuklüğü herkesten bilgili olduğun anlamına gelmez.
    3. Globalin benim ana kağıdım olmadığını defalarca söyledim. Bu anlamda benim veya bir başkasının lot sayısının önemli olduğunu düşünmüyorum. Zira alınan lot değil kazanılan oran daha önemli oldu benim için.
    4. Yıllardır ortalamaya vurursam 80 120 bin lot arasında (zaman zaman 10 binde olmustur. 600 bin de olmustur) bir lot sayısıyla giriş çıkış yapmışımdır. Bu manada piyasada az lot kalmıştırın bana bir anlam ifade etmediğini söyleyeyim. Cunkü benlik mal her zaman oldu. Olacak. Sıkıntı yok.
    5. Senin veya copunun aksine ben globalin aşığı (mal toplayanı) hiç olmadım.
    6. Bize hep fundementallerden masallar anlattın ama kimseye o masalın ana konusunu anlatma nezaketinde bulunmadın. Ama bana hep algı yönetimi yaptığımı ima ettin. Bu yuzden Tebrik ederim başarılısın (gösterip vermeme konusunda)
    7. Mehmetciğim benim her zaman saygı duyduğum bir duayen lakin kapıdında aksiyon yapacak herkes cok dikkatli olsun. Çünkü allah affeder mehmet affetmezzz.
    Saygılarımla
    Selâmlar...Sayın besiktask gösterip vermemek.ya da gösterip az vermek konusunda haklısınız. Ben olaylara objektif olarak bakmaya çalışıyorum ki bunu çok önceleride ifade etmiştim. Siz ve sayin aysha bu oyunun sonunu bir yatırımcının bilmesi gerekenden daha çok şey bildiğini yazmıştım.bunu paylaştığınız bilgi olsun kullandığınız dil olsun,kullandığınız üslup olsun bunu gösterdiniz.daha da ileriye Gidiyim.sizlerden özür dileyerek sayin patronun adamları olabileceğinizi bile burada çoğu kez yazdım. Sonuçta sizlerin kim olduğunu gerçekte ne misyonla burada olduğunuzu bilemem.Yalnız şunu biliyorum ki normal bir yatırımcı değilsiniz. Bunu lutfen suna bağlamayın ben çok büyük yatirimciyim (normal bir yatırımcıya gore)iş buna kalırsa belki sizlere göre küçük ama bana göre hemde yüzde yüz helal bana göre benimde büyük bir param soz konusu...
    Evet .evet....sonuca gelirsek sizde sayin aysha da bildiklerinizi söylemiyorsunuz. Benim gozumde aramızda hiç bir fark yok. Sadece sayin aysha hiç sır vermiyor,Siz ise olayların nedenlerini herkesin bilebileceği yada tahmin edebileceği üslupla bunu çok detaya kaçmadan söylüyorsunuz.Ha unutmuşken şu sizin olayları akıcı dille yazdığınız bizleri ve patronu kaptan ve tayfalarına benzettiginiz anlatım bile bir yatırımcının anlatabileceği üsluptan çok uzaktı.
    Sonuç.. sonuç ....Sizlet bizler olun birşeyleri eleştirirken kendimizde bakmalıyız. Benim gozumde siz sayin aysha bildiklerini kesinlikle soylemiyor(olumlu-olumsuz)bir kısımda özellikle küçük yatırımcı kaç kişi var ise onları yanıltmak,kafalarında soru işareti bırakmak için herşeyi ama herşeyi yapıyor.
    Sonuç sonuç bunu da kırk defa yazdım ;))))her neyse.lutfen burda iyi kötü polisi oynamayalım. Bu forum sitesinde gerçekten ama gerçekten herkesin yararlanabileceği doğru bilgi varsa paylaşalım. Yoksa da paylaşmayalım. Sayın aysha''nın söylediği tarzda söylemlerde bulunmanın bir anlamı yok ki sayin aysha kusura bakmasın ben sirketin çok büyük bir şirket olabileceğini çok önceleri söylemiştim. Işler bunları çok önceleri söylemekle de olmuyor.Cunku gerçek ortada.. saygilar

4. hahaha...hiç güleceğim yoktu...Allahda sizi güldürsün..

5. Bu arda sn gündemin teklifi daha enterasan geldi....Az gösterip az veren....

Alıntı Originally Posted by ÜNİ Yazıyı Oku
    Bundan sonra sn aysha değil sn gösterip vermeyen diyeceğiz...ytd
    Lütfen yazılanları başka şeylere çekip yeni anlamlar kazanması için uğraşmayalım. Saygilar

7. Sn gündem benmi yazdım gösterip vermemek veya az gösterip az vermek söylemini...Neyse biraz latife olsun hiç olmazssa biraz gülelim ciddiye almadan....ytd

8. Bırak yakamı 3450 3650 arasına gideyim modunda)
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

Sayfa 598/658 İlkİlk ... 98498548588596597598599600608648 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •