Sayfa 658/721 İlkİlk ... 158558608648656657658659660668708 ... SonSon
Arama sonucu : 5762 madde; 5,257 - 5,264 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1. 0 ,25 kuruşa hisse satmadı bilakis aldı 0.20 kurusada aldı

2.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    arkadaşlar burada yazan bazı arkadaşların yazılarını okuyorum ama bir katkı sağladığını söylemem zor.
    1.mehmet kutman bize kazandırmak zorundamı birileride kaybetmeyecekmi sistem böyle değiimi.
    2.şirket batmak üzere iken bu duruma gelmesini sağlayan yine kutmandr dövizin aşrı yükseldiği dönemde hatırlarsanız kutman 25 kuruşa hisse satmıştır.
    3.şimdi piyasadan ne kadar ucuza hisse alırsa hem kendi hemde şirketin dolaysıyla biz ortakların menfatinedir.ama 3 kademeden satmaya çalışp alttan almak için sövüp saymalar neye yarar anlamak mümkün değil.
    4.bu alımlar zannediyrmuyuz nrmal alımlar birileri alıp snradan şirket veya kendine yine piyasadan verilme ihtimali yüksektir.
    5.patrn ve şirket almlarının olduğu hissede spek hareketi beklemek hayaldir.
    6.bunun gibi hisse alımı olan nethldinğ.sarkuysan.gsd holding gibi hisselerde uzun süredir alımlar var ama hisse yukarı gitmiyr.
    bu nedenle hisse alımı ile hisse fiyatlaması aynı parelelde olmayabilir.bu sadece bu şirkete has bir durum değildir.
    herkese sağlıklar
    Şirkete yakın birisiniz galiba tam yönetici ağzı aramızda para toplayıp şirkete sizin aracılıgınız ile gönderebiliriz belki bir faydamız olur

Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    arkadaşlar burada yazan bazı arkadaşların yazılarını okuyorum ama bir katkı sağladığını söylemem zor.
    1.mehmet kutman bize kazandırmak zorundamı birileride kaybetmeyecekmi sistem böyle değiimi.
    2.şirket batmak üzere iken bu duruma gelmesini sağlayan yine kutmandr dövizin aşrı yükseldiği dönemde hatırlarsanız kutman 25 kuruşa hisse satmıştır.
    3.şimdi piyasadan ne kadar ucuza hisse alırsa hem kendi hemde şirketin dolaysıyla biz ortakların menfatinedir.ama 3 kademeden satmaya çalışp alttan almak için sövüp saymalar neye yarar anlamak mümkün değil.
    4.bu alımlar zannediyrmuyuz nrmal alımlar birileri alıp snradan şirket veya kendine yine piyasadan verilme ihtimali yüksektir.
    5.patrn ve şirket almlarının olduğu hissede spek hareketi beklemek hayaldir.
    6.bunun gibi hisse alımı olan nethldinğ.sarkuysan.gsd holding gibi hisselerde uzun süredir alımlar var ama hisse yukarı gitmiyr.
    bu nedenle hisse alımı ile hisse fiyatlaması aynı parelelde olmayabilir.bu sadece bu şirkete has bir durum değildir.
    herkese sağlıklar
    Sayın cinali bunları hiç yazmamış olsaydınız keşke..Bu paylaşımı ne amaçla yaptığınızda bilmiyorum. Yalnız siz veys bir başkası sayin kutmanin lehine yapacağı her paylaşımda ben karşılarında olacağım. Ha olurum da sonuç ne olur,bir şey olurmu onu bilemem.
    Sayın patronun tahtada olan herşey benim kontrolumde demişti bir zamanlar. Şimdi buna istinaden hisse geri alım kararı alınmadan önce bu hisse 4.86'lari görüp bu kararla neden hisse 2.60 lara geldi.oysa hisse geri alim kararı niçin? alındı,etkisi ne olmalıydı. Bunun cevaplarını eminim benden daha iyi biliyorsunuzdur.Ayrica bu hissede açığa satış yapanlarada ,trade yapanlarada azla kızmıyorum. Ama patron bunlara müsaade etmemeliydi.
    Sonuç yapilanlar ortadsyken burada hiç kimsenin patron adına olumlu bir şey yazmaya hakkı yoktur. Saygilar

Alıntı Originally Posted by Serkan070 Yazıyı Oku
    Şirkete yakın birisiniz galiba tam yönetici ağzı aramızda para toplayıp şirkete sizin aracılıgınız ile gönderebiliriz belki bir faydamız olur
    Gerçekler acıdır.ben yatırımcıyı
    Al satci değilim 25 kuruştan da aldım 2 liradanda aldım.ankarada şirketin davasinida
    İzliyorum tavsiyem şu olur yatırımcı sirktetin
    Ortağıdır.siz veya başkaları yüksekten almış
    Olabilir borsada biri kaybedecek biri kazanacak.
    Doğruları yazınca şirket adamı demek kolay.
    Şirket böyle adam kullanıyorsa buna inaniyorsaniz o sizin görüşünüz.
    Ben böyle olduğuna inandım o şirkete yatırım
    Yapmam.
    Yy.tv.deg.
    Sahliklar dilerim

Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Gerçekler acıdır.ben yatırımcıyı
    Al satci değilim 25 kuruştan da aldım 2 liradanda aldım.ankarada şirketin davasinida
    İzliyorum tavsiyem şu olur yatırımcı sirktetin
    Ortağıdır.siz veya başkaları yüksekten almış
    Olabilir borsada biri kaybedecek biri kazanacak.
    Doğruları yazınca şirket adamı demek kolay.
    Şirket böyle adam kullanıyorsa buna inaniyorsaniz o sizin görüşünüz.
    Ben böyle olduğuna inandım o şirkete yatırım
    Yapmam.
    Yy.tv.deg.
    Sahliklar dilerim
    Kusura bakmayın da bir şirketi yatırım yapmaklik görmeyen,hissesini almayan yatırımcılar benden fazla yorum yapıyorlar. Ben de bu işi bir türlü anlayamadım...Saygilar

global yt.hol

Alıntı Originally Posted by gundem Yazıyı Oku
    Kusura bakmayın da bir şirketi yatırım yapmaklik görmeyen,hissesini almayan yatırımcılar benden fazla yorum yapıyorlar. Ben de bu işi bir türlü anlayamadım...Saygilar
    sizden fazla yrum yapanmı var Allah aşkına güldürmeyin insanı.

7. Pisliğe bak nasilda aşağı gitmeye meraklı...asalak...ytd

8. 5_10 kademeye sevinç cığlıkları atıyordunuz 100 bn lota endex kapanışına 5 dk kala cizdi diye kocum benim diyordunuz şuaan kağıdınn yükselmesine engel diye sayılanlardan coğu cözülmüşken aşağı gitme cabasını neye dayandırabiliriz acaba zatı muhtereme 2 kelime etmek isterim ama malım yok genede canı cehenneme allahın naleti herzaMan üstüne olur inş yazık gerceklten şu insanlara yapılanlara

Sayfa 658/721 İlkİlk ... 158558608648656657658659660668708 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •