Sayfa 729/729 İlkİlk ... 229629679719727728729
Arama sonucu : 5828 madde; 5,825 - 5,828 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Beter olsunlar. . . . . . asıl Show altın ons da başlayacak gibi . . . . . . . . . . ordada cok yaralı ceylan olacaktır. . . . . .
    1493.. . . 1529ons sn aysha bak bunu bile yazmısım daha ne yapayım sizin için dolar ons hisse allah ne verdiyse yazıyoruz)) istersen papua yeni gine içinde bilgi vereyim)))
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

2. Gerçek yalanlar diye bir film var.... seyretmeni tavsiye ederim... benim için seyret.....

3.  Alıntı Originally Posted by aysha Yazıyı Oku
    Gerçek yalanlar diye bir film var.... seyretmeni tavsiye ederim... benim için seyret.....
    Bende onu seyredecek imkan nerdeee 1987 model 37 ekran tuplu televizyon da zevkli olmazki)) sen bana anlatsana mutlu et su garibi
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

4.  Alıntı Originally Posted by aysha Yazıyı Oku
    Gerçek yalanlar diye bir film var.... seyretmeni tavsiye ederim... benim için seyret.....
    O filmleri seyredecek maddi altyapı ve ayrıca anlayacak entellektuel bilgi birikimim olmadığına göre siz bana anlamam gereken cıkarımı söylermisiniz? Sakıncası yoksa

Sayfa 729/729 İlkİlk ... 229629679719727728729

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •