Sayfa 764/788 İlkİlk ... 264664714754762763764765766774 ... SonSon
Arama sonucu : 6300 madde; 6,105 - 6,112 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1. Babalarımız aynı kafadaymış, aynı sözü çok işittim, ve gerçekten, inanarak söylerdi Evet, iş bize düşüyor, torunlardan emanet aldık dünyayı.

2. Global Yatırım Holding 2. Çeyrek Sonuçları Üzerine

https://suphecikimse.blogspot.com/20...-sonuclar.html

YTD

3. Çok faydalı bir çalışma analiz olmuş teşekkürler sayın şüpheci kimse

4. Gavurun gözü toprakta trnd destegi e değmwk isteyebilir ne dersiniz sayın Beşiktaş yapar mı böyle terbiyesizlik

5. Bazı Analizler,
    En önemli hissedar, Dalınça GLYHO maliyeti hisse başına 0,7 centdir. Dolayısıyla Cityde duran %30 luk hisse bu seviyeleri geçmeden gıpraşmaz. 2-3 sene bekleyen Dalınç yıl başına %15 kar yapmak ister.Kısaca 1 centin üzerine geçmeden buradan satış olmaz. Şüpheci kardeş tahminlerle Naturele 450 milyon değer biçiyor. Bu 80 milyon dolara denk gelir. Benim bildiğim KM , allem eder kallem eder %30 unu 80 milyon dolara okutur. Burdan gelen para ile de geri alımı tamamlar,(zaten almak istediği oranı aldığı için bundan sonraki alımlarda fiyat çok önemli değildir) ve borcu azaltır. GLYHO yükselir. GLYHO 1,5 cent civarına gelip herkes mutlu olur.

Bu yazılanların hepsi tahmindir, yatırım tavsiyesi olamaz...

6. Sn ozy
    Bir şirket reel olarak buyumuyorsa kimse onu dolar bazlı %15 yukarıdan almaz hesap kitap bilmeyen amatör yatırımcı hariç yine aynı mantıkla reel olarak buyuyen bir şirketide kimse %15 satmaz iş bu durumda mantık yanlış naturel pegyo kıl yun ana gemi globali tasıyacak lastik değil onlardaki harekete guvenip yola cıkılmaz. Heee ağalar başka hesaplarla ana gemiyi hareket ettirir iştirakler uzerinden hikaye yazar tamam ama o işin emareleri başka seylerle kendini belli etmeli yoksaaaa benim klasik lafımla TRAŞŞŞ
    saygılarımla
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

7.  Alıntı Originally Posted by Serkan070 Yazıyı Oku
    Gavurun gözü toprakta trnd destegi e değmwk isteyebilir ne dersiniz sayın Beşiktaş yapar mı böyle terbiyesizlik
    ))) ben demiştim demiyeceğim... .. .. Ben biraz başka yerlerde ve özellikle herkesin kaçtığı çimentolarda dolanıyorum bu ara gün be gün bigün unye Bi gün Nuh bigün çimsa VS vs neden? Faizler dusuyor, Suriye görüşmeleri devam ediyor, teknik olarak minik fırsatlar sunuyorlar. Gelelim global cok fazla yorum yapmayacağım belkide minik minik alım yapıyorumdur. Sonuçta malum bende maliyet yok sadece başka yerde ki artılarımı global ne kadar eksi yaparsa benim marjım buyur diye bakıyorum. Öyle ya sonuçta bir yerde % 10 yapmışsam globalde sattığımdan aşağıdaysa ben % 10 artı globaldeki dusus kadar malımı fazlalastırmış oluyorum. Es cümle benim için illa kağıdı dipten alayım diye bir durum yok cunku zaten dbin dibindeyim )) bazıları yine gıcık olacak ama maalesef durum bu sn serkan
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

8. Bu arada memlekete geldim. Sn serkan bi ufak dokunuş yaparım belki bir bakalım ortalığa

Sayfa 764/788 İlkİlk ... 264664714754762763764765766774 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •