Sayfa 771/789 İlkİlk ... 271671721761769770771772773781 ... SonSon
Arama sonucu : 6312 madde; 6,161 - 6,168 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by gundem Yazıyı Oku
    Aynı şeyi bende yazacaktım ki siz yazdiniz. Sanırım besiktask beni atıp tutanlara koymuştur. Saygı duyarım. Yalnız sayin besikaskta çok safa yatıyor.Brnim bugün paylaştığım silopi termik santrali,Sayin;Ciner, Kutman ve Yılmaz arasında bir iş ilişkisi olma ihtimali beni atıp tutanlara koyacak kadar gerçek dışı mıdır?Onun için mi hisse o paylaşımdan sonra 0.90 gördü
    Daha doğrusu gösterdiler. Demekki her şey öyle saf değil.. burada yazıp tutan veya sessizce iş görenler hiç saf değil.. lutfen Ama lütfen kimseyi aptal yerine koymayın. Saygilar
    Sayın gündem, ben normalde hisse neti genelde okuyan tarafta yer alırım. Bu kadar çok yazmam. Ancak dün malum arkadaşın yüzünden sürekli cevap vermek durumunda kaldım. Ben izin verirseniz tekrar okuyan kişi olarak takip etmek istiyorum. Bir de bu muhabbetin içerisine girmek istemiyorum. Saygılar efendim... İyi geceler.

LLD-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Ne dedik bu hafta için cimentolarda gez sonra özellikle unye sahilinde dolas sonra globalde karpuz kes sonra bugünkü fasıl şimdi global aşağı insinki alalım dimi serkan kardeşim bende hiper aktivite var. bak çocuk los Angeles biletini aldı . . . . . masraf buyuk offf offf
    Sırada gezilecek yerler var mı Beşiktask.. yorumlarınızı ilgiyle takip ediyorum saygılar

3.  Alıntı Originally Posted by şimşek20 Yazıyı Oku
    Sırada gezilecek yerler var mı Beşiktask.. yorumlarınızı ilgiyle takip ediyorum saygılar
    Olmazmı ?. . . . . . . . . . Ama gezmeden ÖNCE biraz DOLAR alalım Kİİİİ harcamalarımızı karsılayalım dimi. Malum parasız olmuyor. New york da TRUMP tower gösteri merkezindeki gösteri bitmeden yolculuğa başlamamakta fayda var. ordaki gösteri dünyaca takip edilen bir Show olduğu içinnnn veeee AY sonu Z RAPORU almak isteyenler olacağı için pek gezmekte acele etmemek lazım. bu manada egzamanız yoksa koltuğunuzda oturup (posizyonunuzu bozmadan) kaşınmadan beklemek faydalı. ama yok bende egzama var rahat oturamıyorum diyene olası kaza anında en az hasarı almak için THY nin 10 yada duruma göre 11 uçağına binerek izmirde PETKİM üzerinde 3300 3400 metre lerde uçmayı sonra amerikadaki gösteri bitince cebinize aldığınız dolarları satıp bankaya giderek herhangi bir BANKADAN ben olsam bu ara GARANTİ bankasına gider sabah saat 7.50 8.20 de sıraya girer sıramı beklerim. aceleci olmam. sonra giderim evde AY SONU hesaplamalarım için bir oturur beklerim. Heee bunu yapmak cok lüks. . . . ben yapamam diyorsanız Kİİİ hakikaten egzamanız yoksa oturun bir müddet kasıntınızın geçmesini bekleyin derim. orman yangınlarından dolayı bu aralar hava biraz dumanlı ve kurt dumanlı havayı sever farkında olmadan kurt un birine yem olursunuz maazallah.

Sonuç okulların açıldığı havaların biraz serin olduğu bu dönemde yeterince gezdiğimiz için tatilcilerin (fiyatların) geri gelmesini beklemek daha akılcı.
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

8. Kapanışlar:
    Glbmd 0.82
    İsmen 3.82
    İnfo 5.00
    Gedik 4.15

Glbmd
    Hissediyorum, az kaldı
    Grafiğinde 50 kuruştan 1 tl'ye olan hızlı yükselişin düzeltmesi 80 kuruşlarda tamamlanmak üzere inş
    Artık senin de fiyat seviyesi olarak benzerlerini yakalaman yakındır
    al-sat veya yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 771/789 İlkİlk ... 271671721761769770771772773781 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •