Sayfa 829/842 İlkİlk ... 329729779819827828829830831839 ... SonSon
Arama sonucu : 6733 madde; 6,625 - 6,632 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1. 4.42 den birazinin kıçına tekmeyi bastım inşallah devamı gelir...ytd

2.  Alıntı Originally Posted by Egem Yazıyı Oku
    Ne yaptınız yaw çok kötümser bir rakam belki bir seferde kopmayı beklemek hata olabilir ama BISTte yılların kanser şirketleri algyo Sanko rysaş adaş global menkul bile 0.50 kuruştan kurtuldu bir çok vebali hisse hayata döndü bence bunda da artık nabız atmaya başladı
    4370 yazacaktım. Yanlışlıkla 3370 yazdım...... Diğer olaya gelince borsalarda cıkış dönemleri öncesi işlem hacmi artacağı ve aracı kurumlar buradan gelir elde edeceği içindirki harekete daha önce başlarlar.. .. . Dususleride tersi hareketin öncu habercisidir. Ayrıca oradaki hacim yok mertebesinde bakmayın siz fiktif işlemlere. Global de 4450 520 arasında aynı eğlenceyi yaptı. Zaten dunyayı ve buradaki patinajı görunce bastım elimdeki malı 58xx den bucimi sattım kapanış 4730 global de cok farklı değil..... Komple piyasa tokat geliyor diye bağırdı. Duyabilene
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

Alıntı Originally Posted by BKB Yazıyı Oku
    Bugün doğum günüm. Kapanış 4.39 üzerinde ve mümkünse 4.45 TL olsun.
     Alıntı Originally Posted by TAVŞAN Yazıyı Oku
    Tebrik ederim..
    Mutlu,Huzurlu yaşlar dilerim..
     Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Hayırlı yaş almalar dilerim sağlıkla huzurla mutlulukla. . . . . . . . . . .. . . . .

Alıntı Originally Posted by bjg Yazıyı Oku
    nice sağlıklı mutlu karlı senelere inş
     Alıntı Originally Posted by mzffr Yazıyı Oku
    Mutlu yıllar Üstad.

Sn. Beşiktaşk, trend kırıldı gibi. 4,26-28 üzeri sıralı kapanışlar yeni kanal açıyor. Taşımaya devam ediyorum. Sizce pozisyon artırılabilir mi maliyet yükseltme pahasına?
    Bugün burada olduğum için mutlu olduğum bir gün oldu. Çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için kıymetli arkadaşlar. Hep beraber umarım.. Gün içerisinde güzel hareket oldu, emeği geçen herkese teşekkürler. Saygılar

4.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    4370 yazacaktım. Yanlışlıkla 3370 yazdım...... Diğer olaya gelince borsalarda cıkış dönemleri öncesi işlem hacmi artacağı ve aracı kurumlar buradan gelir elde edeceği içindirki harekete daha önce başlarlar.. .. . Dususleride tersi hareketin öncu habercisidir. Ayrıca oradaki hacim yok mertebesinde bakmayın siz fiktif işlemlere. Global de 4450 520 arasında aynı eğlenceyi yaptı. Zaten dunyayı ve buradaki patinajı görunce bastım elimdeki malı 58xx den bucimi sattım kapanış 4730 global de cok farklı değil..... Komple piyasa tokat geliyor diye bağırdı. Duyabilene
    Sayın Beşiktaş rakamlarla aranız iyi değil galiba biçim kapanış 5.73

5.  Alıntı Originally Posted by trakyalı22 Yazıyı Oku
    Sayın Beşiktaş rakamlarla aranız iyi değil galiba biçim kapanış 5.73
    Bu cok iyi oldu ))). Bucim.... biçim ))) görduğun gibi akıllı telefonun akılsız halleri işi bozuyor ))
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

6.  Alıntı Originally Posted by BKB Yazıyı Oku
    Bugün doğum günüm. Kapanış 4.39 üzerinde ve mümkünse 4.45 TL olsun.
    Mutlu ve sağlıklı bir yeni yaş dilerim.
    4.39 kapanış, üzeri de olumluydu.

7. Sağlıklı nice güzel yıllar dilerim sayın BKB..

8. Alan satan mumkunmu

Sayfa 829/842 İlkİlk ... 329729779819827828829830831839 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •