Sayfa 849/849 İlkİlk ... 349749799839847848849
Arama sonucu : 6789 madde; 6,785 - 6,789 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by ÜNİ Yazıyı Oku
    Sn beşiktaşk milletin için kurt düşürüldü,amaçlanan şey gerçekleşti diyorsunuz....Peki fiyat düşüşü gelirde yatırımcı zarar görürse sorumlusu yatırımcısımı olacak yatırımcı değilse kim olacak olacak....ytd
    Fiyat düşüş derken? 1 ay önceki fiyatı biliyorsunuz. Şimdi oradan almayarak 5 lerden alan suclu değil. 5100 den satmayan suclu değil Mehmetcikmi suçlu. Sorumlu aramayı bırakalım beyler sorumlu arıyorsa aynaya bakmak yeterli
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

2. Sn beşiktaşk yatırımcının içine kurt düşürüldü diyen sizsiniz....Ben bu durumun yatırımcıya karı veya zararı ne olur anlamaya çalışıyorum....Her şeyi 1 ay 1sene önceki fiyatlarla ölçmeye kalkarsak işin sonuna varamayız o zaman globelin dolar grafiğinde nerede olduğumuz apaçık ortada yerlerdiyiz....Unutmayalimki şu anki bistte 1 e 1 yapmayanı dövüyorlar....Üstelik globaldeki onca beklenti varken dediğiniz 5 lrden alan suçlu 5100 den satmayan suçsuz lafını oldukça garipsedim saygılar ....ytd

3. Arkadaşlar bu kağıt az karı körünce satılmasa yatırımcı mantığı güdülse 7-8 lere gelecek herkes çok güzel kar edecekti. Sonrada küçük yatırımcı bulaşmıyor borsaya. Yatırımcı mantığı yokki. Bazı adi eşeklerin yüzünden kısa karlarla satış yapılıyor kağıt gitmiyor. Üstelik bukadar süper haber ve hikayeye rağmen.

4.  Alıntı Originally Posted by mbm Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu kağıt az karı körünce satılmasa yatırımcı mantığı güdülse 7-8 lere gelecek herkes çok güzel kar edecekti. Sonrada küçük yatırımcı bulaşmıyor borsaya. Yatırımcı mantığı yokki. Bazı adi eşeklerin yüzünden kısa karlarla satış yapılıyor kağıt gitmiyor. Üstelik bukadar süper haber ve hikayeye rağmen.
    O iş öyle değil. Bir kere yuku eşekler tasır parayı eşeğin sahibi alır. Demem oki bazılarının az kar dediği sey 1 ayda yuzde 30 amerikan 10 yıllıkları ise 1.80 şimdi soruyorum. 1 ayda yuzde 30 karı beğenmeyip o kardanda olanamı eşek denir? Yoksa parayı cebe atıp kuru gurultu yapanları seyredenemi? Bizim borsa yatırımcısını yazın yağmurlu havada yağmurluk giymeyen aptallara benzetiyorum. Yahu ama yaz ama kış hava yağışlı ise yağmurluk giyeceksin. Biz isvec borsasında yatırımcı değiliz haber geldi söyle olacak yuzde 30 yetmez bize 300 lazım en az 20 lira olsun diye beklersen yazın ıslanan adam gibi kardayken zarar edersin ruhun duymaz. O yuzdendirki yaz yağmurlarının ismi aptal ıslatandır. Bunun borsadaki versiyonuda keriz silkelemedir. Birde sunu unutmayın bu borsanın yuzde 60 ı yabancıların piyasaya yön veren eşek onlar. (tabi bunu anlayamayanlar varsa diyecek bir sey yok)
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

5.  Alıntı Originally Posted by ÜNİ Yazıyı Oku
    Sn beşiktaşk yatırımcının içine kurt düşürüldü diyen sizsiniz....Ben bu durumun yatırımcıya karı veya zararı ne olur anlamaya çalışıyorum....Her şeyi 1 ay 1sene önceki fiyatlarla ölçmeye kalkarsak işin sonuna varamayız o zaman globelin dolar grafiğinde nerede olduğumuz apaçık ortada yerlerdiyiz....Unutmayalimki şu anki bistte 1 e 1 yapmayanı dövüyorlar....Üstelik globaldeki onca beklenti varken dediğiniz 5 lrden alan suçlu 5100 den satmayan suçsuz lafını oldukça garipsedim saygılar ....ytd
    Evet.... Bunu herkes bireysel davranışı ile öğrenecek genelleme yapmak hata olur. Kimi benim gibi dususten nemalanır kimi kardan zarar eder. Kimi 51xx den yeni girdiği için lanet olsun tahta karıstı diye satar zararı yazar cıkar. Bir ölçü birimimiz olmalı diye ortalama zaman veriyorum. Yoksa karımızı neye göre belirleyeceğiz. Bunlar cok detay işler kimisi banka faizinden fazla kazandımı kardayım der kimi dolardan fazla kazandımı der kimi altına göre kimi Baska bir kağıda göre benim için en gecerli olanı reel faizden fazla olması cunku sonuçta dolarıda euroyuda faiz belirler. Su an bistte 1 e 1 yapmayanı dövuyorlardaaaaa yukseldiğinde satmayanı ne yapıyorlar bakınız metro kağıt uctu gitti sonuç gerisin geri dustu sonuç aynı global deki gibi bir suru mağdur. Sonuç akılcı bir kar hedefin olacak akılcı bir zamanlaman olacak yoksa kağıt giderrrrrr sen bakarken geri duser aaaaaa ne oldu diye ağzı acık baka kalırsın. Evet kağıt devre kesince mal alan suclu benim gözumde yine aynı şekilde bir ay önce 4 den alıp yuzde 30 u beğenmeyerek satmayan da suçlu (suçlu kelimesini olaydan istifade etmeyip birde laga luga yapanlar için sarf ediyorum yoksa lafın genele değil) saygılarımla

Sayfa 849/849 İlkİlk ... 349749799839847848849

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •