Sayfa 902/902 İlkİlk ... 402802852892900901902
Arama sonucu : 7215 madde; 7,209 - 7,215 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by BKB Yazıyı Oku
    Bugün değil ama birkaç hafta içerisinde Naturelgaz ile piyasaya gazı veriyor olmaları lazım artık eğer ilk çeyrekte halka arz planlanıyorsa diye düşünüyorum Sn Beşiktaşk.
    Tam 1 hafta önce bunları yazmışım. Ne dersiniz film başlıyor mu Sn Beşiktaşk? 🙂
    Saygılar

2. Hisseye gazı veremediler ne olsa gitmiyor

3.  Alıntı Originally Posted by guvenerg Yazıyı Oku
    Hisseye gazı veremediler ne olsa gitmiyor
    Film başlasın verirler.. Sn Beşiktaşk ın üslubuyla.. Sakinnn.. 🙂 Saygılar..

4. İyi değil çok iyi haber..... Klasik km taktiği iyi habere dibine kadar mal ver....Başka hangi hisseye böyle haber gelecekte devreler kesilmeyecek....Bir tek globalde olur, patron mal vermek için sabırsızca bekliyordu herhalde....ytd

5. Sanki hiçbirşey olmamış gibi ....2 milyarlık halka arz yokmuş gibi....Tahta normal rutinde acaba bizimmi algımız yanlış yoksa algımızamı oynuyorlar....Haberin doğruluğunu teyid için spk ya açıp somak lazım

6. 2009 THY hareketinde kağıttaydım. O da gelen haberlere tepkisizdi. Yüksek bedelsiz haberi geldiğinde o gün değil de ertesi gün tepki vermişti, unutmam. Naturelgaz halka arzında ciddilerse sonu istenen şekilde gerçekleşmese bile süreci güzel bir ekmek bırakır bizlere diye düşünüyorum. Yarının bugünden daha iyi olması dileğiyle..

7.  Alıntı Originally Posted by ÜNİ Yazıyı Oku
    Sanki hiçbirşey olmamış gibi ....2 milyarlık halka arz yokmuş gibi....Tahta normal rutinde acaba bizimmi algımız yanlış yoksa algımızamı oynuyorlar....Haberin doğruluğunu teyid için spk ya açıp somak lazım
    Mehmet Kutman'ın 1,5-2 Milyar TL değer oluşabilir fikrine gerçekten inanıyor musunuz? Ben şahsen geçmişte söylenenler ve gerçekleşenlerden sonra pek inandırıcı bulmuyorum... Halka arzın içeriği önümüzdeki günler netleşir, bakalım daha düşük bir değer oluşabilir...

Sayfa 902/902 İlkİlk ... 402802852892900901902

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •