Sayfa 936/938 İlkİlk ... 436836886926934935936937938 SonSon
Arama sonucu : 7502 madde; 7,481 - 7,488 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1. Unlu menkul 'ün iki gündür.Alimlari kimsenin dikkatini çekmiyor mu.Tahtada oynanan alicengiz oyununa ünlü çomak sokuyor..Kanaatimce aşağı badtikca almaya devam edecek gibi ..Naturel gaz in halka arz i ile ilgili haber bakalım ne vakit gelecek.Kutman akıllı adamdır.Piyasa bu kadar hareketli iken fırsatı kaçırmak istemez.

2. Soru UNLU nun alımları değil. . . . . . Belli bir grafik dahilinde ona satan kim? Olmalı gerci oda belli ya neyse. . . . .
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

3. Maalesef km yatırımcıyı aptal ve sorgulamaz sanıyor.....Tamamen alavere dalavere....Kimse satılan malların yabancı olduğuna zaten inanmıyor sol cep sağ cep olayı yabancı ayağıyla satıyor....ytd

4. Bir an önce şu iğrenç gerialım garabeti bitmeli....ytd

5. Bana ünlü nün alınlarına çok bozuldular gibi geldi.Spk nin halka arz icin ana sözleşme onayı yakindir.Sonraki dalgayı bu haber tetikler.YTD

6. Gerialım ayağı kumbara gibi kendine çalışıyor.....Geçen sefer hisseler yok edildi iyi niyetle....Şimdi Goldman ayağına satıldı kötü niyetle....ytd

7. Geçen hafta 4 milyon yatırım fonlarının alışı var asıl olan ,siz kalkmış 200bin unluyu konuşuyosunuz ...

GLYHO holdingle 19 ncu Sevgililer Gününü kutladım.Bu zamana kadar GLYHO bana iyi bir sevgili olarak bakmadı..Hep benden fedakarlık yapmamı istedi.ve bende yaptım.Bundan sonra artık GLYHO yapmalı.ve bekliyorum.Hayatta hiç birşey ama hiçbirşey karşılıksız olmuyor.Herşeye rağmen GLYHO seviyorum seni...

Sayfa 936/938 İlkİlk ... 436836886926934935936937938 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •