Sayfa 940/940 İlkİlk ... 440840890930938939940
Arama sonucu : 7515 madde; 7,513 - 7,515 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by aydin65 Yazıyı Oku
    Her türlü alavere dalavere devam ediyor , yıl 2011 sadece Antalya limanı 400 milyon dolar piyasa değeri vardı iyide geliri vardı şimdi sayamadığım kadar liman piyasa değeri 140 milyon sterlin altında şimdiye kadar liman dan gelen gelirde buharlaşma fiyatida çöp seviyesinde bu kadar para hortumlanmadiysa nerede...ytd
    sayın aydın65 bu sayın umut sarı'nın twetırda paylaşıp bir daha göremediğim ancak sayın U.S. bahsettiği temettünün kaynağı olabilir mi?

2. Sanmıyorum sayın gündem ortada para olsa liman 140 milyon sterlin piyasa değerinin altına dusmez, adam bakkal dükkânı açıyor işini bilirse markete dönüşüyor 20 yılda bakarmisin 20 yıl önceki fiyatına gelemedi böyle bir beceriksizlik varmı...ytd

3.  Alıntı Originally Posted by aydin65 Yazıyı Oku
    Sanmıyorum sayın gündem ortada para olsa liman 140 milyon sterlin piyasa değerinin altına dusmez, adam bakkal dükkânı açıyor işini bilirse markete dönüşüyor 20 yılda bakarmisin 20 yıl önceki fiyatına gelemedi böyle bir beceriksizlik varmı...ytd
    sayın aydın65 ben beceriksizlik olarak düşünmüyorum.sadece gizli işler yapabileceğini düşünüyorum. Birşekilde yatırımcılardan birşeyler kaçırıyorlar.Sayın aydın65 en basiti Bizler sayın KM'nın enerji şirketlerine elektrik mühendis ihtiyacını şans eseri kariyer.netten öğrenmedik mi?Bu kadar büyük bir şirketin yatırım danışmanı olmaz mı?Bana bu şirket ya iflas etti gibi geliyor ya da büyük bir ihtimal satıldı gibi geliyor.başka aklıma hiçbirşey gelmiyor.

Sayfa 940/940 İlkİlk ... 440840890930938939940

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •