Sayfa 101/464 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon
Arama sonucu : 3708 madde; 801 - 808 arası.

Konu: ULAS - Ulaşlar Turizm Yatırım

1. Grafik güzel kar garanti o zaman spk da son anlaşmayı iptal ederse o zaman Ulaş hedefe ulaşır ) ytd

2. 2 kez 1,65 e çarptı orayı geçerse yukarısı boş gibi.hayırlısı bakalım

3. Selam arkadaşlar.son gelinen noktada spkya yazmış olduğumuz dilekcemize cevap henüz gelmiş değil.1 aylık cevap verme süreleri var.2 hafta içinde cevap gelir diye dusunuyorum. Muhtemelen yazdigimiz dilekçelere binaen ulas sirketinden savunma istemiş olabilirler. Bu şekilde sirket yetkililerinin dilekceden haberleri oldu ve oynadıkları oyunun farkına vardigimizi anladılar. Normal sartlar altinda su anda 2 adet dukkanin ulaslar şirketine teslim edilmesi gerekiyordu. Son yaptıkları anlasmayla bu dükkânlardan vazgeçtiler. Bizim yaptigimiz itirazlar lada son anlaşmada süruncemeye girdi.yani bu anlasmaya guvenerek bu yıl kar edip imtiyazlı hisseyi kaybetmeyecegini düşünen bu insanlar muhtemelen su an kara kara düşünüyorlar.hisselerin dagilimina baktigimizda %37.5 hisse patronlarda .bu yıl zarar açıklamaları halinde çoğunluk hisse kimdeyse şirkette o söz sahibi olacak.yani%50.1 i ele geçiren şirketi ele geçirmiş olacak.yani sirket patronlarinin yaklaşık 1.200.000 lot hisse daha alması gerekirki çoğunluk oya ulaşşın. Geçen gunlerde aldiklari 100000 lot onlarin paniklediginin göstergesi.akillli bir spekulator gelip bunları ters köşe yapar belki ne dersiniz.kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir.

4.  Alıntı Originally Posted by ekinoks3881 Yazıyı Oku
    Selam arkadaşlar.son gelinen noktada spkya yazmış olduğumuz dilekcemize cevap henüz gelmiş değil.1 aylık cevap verme süreleri var.2 hafta içinde cevap gelir diye dusunuyorum. Muhtemelen yazdigimiz dilekçelere binaen ulas sirketinden savunma istemiş olabilirler. Bu şekilde sirket yetkililerinin dilekceden haberleri oldu ve oynadıkları oyunun farkına vardigimizi anladılar. Normal sartlar altinda su anda 2 adet dukkanin ulaslar şirketine teslim edilmesi gerekiyordu. Son yaptıkları anlasmayla bu dükkânlardan vazgeçtiler. Bizim yaptigimiz itirazlar lada son anlaşmada süruncemeye girdi.yani bu anlasmaya guvenerek bu yıl kar edip imtiyazlı hisseyi kaybetmeyecegini düşünen bu insanlar muhtemelen su an kara kara düşünüyorlar.hisselerin dagilimina baktigimizda %37.5 hisse patronlarda .bu yıl zarar açıklamaları halinde çoğunluk hisse kimdeyse şirkette o söz sahibi olacak.yani%50.1 i ele geçiren şirketi ele geçirmiş olacak.yani sirket patronlarinin yaklaşık 1.200.000 lot hisse daha alması gerekirki çoğunluk oya ulaşşın. Geçen gunlerde aldiklari 100000 lot onlarin paniklediginin göstergesi.akillli bir spekulator gelip bunları ters köşe yapar belki ne dersiniz.kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir.
    Yakında agresif alımlarla 2,5 hareketi bekliyorum fitili planları suya düşen patronlar başlatabilir heran herşey olabilir son anlaşma spk tarafından büyük ihtimal iptal edilecektir ...geri sayım başladı benim dilekçede 25 ağustosta başbakan yrd sayın Mehmet şimşekte şuan şirketten açıklama istemişlerdir ve gelişmeleri göreceğiz ytd

5. Satış kademeleri çok dolu alıp süpürmezse bi halt etmeyecek demekki

6. 62 den yazılanı anında alıyor

7.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    62 den yazılanı anında alıyor
    Bence almıyor yanılıyorsunuz.63 e satış koydum sabahtan akşama kadar almadı.

Sayfa 101/464 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •