Sayfa 102/464 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon
Arama sonucu : 3708 madde; 809 - 816 arası.

Konu: ULAS - Ulaşlar Turizm Yatırım

1. SPK'ya yazılan yazı sonrası ne bekliyorunuz, Sizce ne olur? Benim aklıma gelen senaryolar;

1-SPK yatırımcıyı haklı bulacak ve satış öncesi 1.80'den çağrı yapacak. Kimin ne işine yarar bu ben anlamadım.

2-SPK yatırımcıyı haklı bulacak ve satış öncesi daha önceki yıllarda kamouyaona açıklanan bilgilerin yanıltıcı olduğu gerekçesiyle 3'lü 4'lü fiyatlardan çağrı yapılmasını isteyecek. Eeeee, patron da demez mi fiyatın o kadar yükselmesi spekülatifti o fiyat mantıklı değildi.

3-SPK satışı iptal eder. Ederse ne olur? Bu adamlar şirket karını küçük yatırımcıya temettü diye yedirmemek için bu işlere giriyor. Bunu yapan herşeyi yapar başka katakulli bulamazsa, 5.yıl zarar açıklayacağı için üçe beşe bakmadan piyasadan mal toplamaya başlar. Fiyat artık nereye gelirse. bu herkesin ve pandanın beklediği zaten.

4-SPK hiç bir şey yapmaz. Şirket sahipleri devir operasyonunu karı başka yere transfer ederek bitirmiş olur ve 5.yıl ufak bir kar yazarak imtiyazlı hisse kaybetmeme hakkını sürdürür. Küçük yatırımcı aval aval tahataya bakar.

2. hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

1,69a kadar önünde bir şey yok gibi duruyor....

4. kağıt 2.10 dan 1.6 a düşmüş ufacık hareket olunca sevinir olduk amk

ne 1,65miş emanuke yauf..bi turlü geçemedi gitti...al gözüne sok hisseni...

6. twitter da bi kaç bin takipçisi olan hesaplar ulas ı konusmaya başladı hayret

eferin sana küfürden bari annıyon...hani bi fıkra var ya adamın birinden herkes rica ediyormuş yalvarıyormuş kabul etmemiş, sonunda bi adam gelmiş sövmüş onu kabul etmiş demişler ki neden?? ee adam konuşmayı bilio demiş....

1,69u gördü zalımın gızı...

Sayfa 102/464 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •