Sayfa 111/464 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon
Arama sonucu : 3708 madde; 881 - 888 arası.

Konu: ULAS - Ulaşlar Turizm Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by bigborsa Yazıyı Oku
    Mal çürük, kokuşmuş diyor
    Bunu pazarlama diyor, başından ayrılamıyor

Herkes biliyor ki patronun cepi dolu
    Bir harçlık çıkar mı diye bekliyor herkes
    Hacıdümbül.
    Başından ayrılmam tabi trade ediyorum trade. Bu kağıdın gitgellerinin hastasıyım.
    Gün içi 1.60'dan alıp 1.68'den verdirmelerinin hastasıyımn

2. ulaş ı pandadan önce bigborsa söleseydi daha ii reklam olurdu millet simdi güvenemio ;)

3.  Alıntı Originally Posted by eroank Yazıyı Oku
    ulaş ı pandadan önce bigborsa söleseydi daha ii reklam olurdu millet simdi güvenemio ;)
    zaten amaç şimdi güvenmeleri değil, onlar güvendiğinde biz satmış olacağız.

4. Sayın yatırımcı,
    Ulaşlar Tur.Yat. ve Day. Tük.Mal. Tic. ve Paz. A.Ş. Okurcalar/Alanya/Antalya ‘da bulunan turizm tesisini 5 yıllığına kiraya vermiştir. 28.12.2015 tarihinde imzalanmış olan kat karşılığı inşaat sözleşmesi 18.08.2017 tarihinde fesih edilerek, kat karşılığı inşaat sözleşmesine konu olan Mahmutlar/Alanya/Antalya ‘da bulunan arsa müteahhit firmaya 7.275.000 (yedimilyonikiyüzyetmişbeşbin)euro karşılığı satılmıştır. Bu süreçle ilgili bütün açıklamalara kamuyu aydınlatma platformundan ulaşabilirsiniz.

Füsun KALIPÇILAR
    Ulaşlar Turizm Yatırımları ve Dayanıklı Tüketim Malları Ticaret Pazarlama A.Ş.

Yatırımcı İlişkileri Yöneticisi / Investor Relations Manager

5. Sayın Yatırımcı,
    Şirketin arsa satışından elde edeceği gelirin nasıl kullanacağına dair yönetim kurulunun almış olduğu bir karar bulunmamaktadır. Karar alındığı zaman kamuyu aydınlatma platformunda duyurulacaktır.
    Şirketin, işletmesi kiracı tarafından yapılan, Okurcalar/Alanya ‘da turizm tesisi bulunmaktadır. Halka açık şirketin yatırımcılarından sakladığı herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Şirket ile ilgili bütün bilgiler anında kamuyu aydınlatma platformunda yayınlanmaktadır.

Füsun KALIPÇILAR
    Ulaşlar Turizm Yatırımları ve Dayanıklı Tüketim Malları Ticaret Pazarlama A.Ş.

Yatırımcı İlişkileri Yöneticisi / Investor Relations Manager

6. forum adam doldu ya anlık 14 kişi var hadi bakalım kaldırın artık şu hisseyi ;) genel kuruldan parayla ilgili ne karar cıkabilir 2017/3 bilancosuna kdr karar almak zorundamı para *** olmasın sonra

7. Benim anlamadığım bu satış haberi çıktığında hisse tavan yaptı ve ertesi günde 1.90' ları gördü. Ne oldu da ondan sonra kağıt düşmeye başladı? Satışın düşük fiyattan olduğu söyleniyor. Şirketin inşaat işinden çıktığı, faaliyet alanının kalmadığı vs. bahsediliyor. Gerçekte durum nedir?

8. 150 bin alıcıya karşın 1 milyon küsur satıcı var. Gerçekte böyle mi acaba?

Sayfa 111/464 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •