Sayfa 14/464 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon
Arama sonucu : 3708 madde; 105 - 112 arası.

Konu: ULAS - Ulaşlar Turizm Yatırım

1. 1.82 maliyetli ulaşa 1.92 den yine destek attım 1 ay sonra çok iyi bir fiyat görmeliyim

D5102 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

2. Hissenize sahip çıkın derim

D5102 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

3. 1.55 maliyete 1.90 dan destek attık baya bi oldu elimizde bakalom nolcak haberler balon mı elimizde mi patlıcak

4.  Alıntı Originally Posted by eroank Yazıyı Oku
    1.55 maliyete 1.90 dan destek attık baya bi oldu elimizde bakalom nolcak haberler balon mı elimizde mi patlıcak
    Ne haberi ?

sırayla 2.24, 2.28 3.00 ve 3.90 dirençleri var. ben uzuncu olmadığım için al sat yapıyorum.

yatırım tavsiyesi olarak almayınız. sadece beni baglar.

5. Walla twitter da ortalık kopuyor ulas die.balık ayhan die biri var borsada tanınır yıl sonu 10 tl olck dio

6.  Alıntı Originally Posted by eroank Yazıyı Oku
    Walla twitter da ortalık kopuyor ulas die.balık ayhan die biri var borsada tanınır yıl sonu 10 tl olck dio
    boyle adamlara pek itibar etmem. kimse kimseye bedavadan para kazandırmaz. adam malı toplamıştır çakmak için milleti çağırıyordur.
    yatırım tavsiyesi olarak almayınız. sadece beni baglar.

7.  Alıntı Originally Posted by tarikkocc Yazıyı Oku
    boyle adamlara pek itibar etmem. kimse kimseye bedavadan para kazandırmaz. adam malı toplamıştır çakmak için milleti çağırıyordur.
    Doğru diorsunuz da adam simdiye bir sürü kagıda girmis cıkmıs üstten alanın canı cıksın mantıgı var su an kagıt zaten cok düsük bu seviylerden milletin eline bırakmaz gibi

8. Sonuç

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 14/464 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •