Sayfa 208/464 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308 ... SonSon
Arama sonucu : 3708 madde; 1,657 - 1,664 arası.

Konu: ULAS - Ulaşlar Turizm Yatırım

1. Biz kendimize mal diorduk ama yabancı da hakkatten malmıs zararına bütün malları sattı

2. Question

Alıntı Originally Posted by bigborsa Yazıyı Oku
    Biz sadece @bigborsa yız
    Kimseyi tanımayız
    Kimseyle birlikte hareket etmeyiz
    Herkes bizi izler
    Teknik analiz de bize uyar
    Burada bigborsa kim diye soranlar olduğunu görüyorum. O çok yüce bir zattır. Herşeyi bilen, herşeyi görendir

Twitterda çıplak karı resimleri koyar altına ulaş yazardı.

Şimdilerde erkek resmi koymaya başladı. Zannımca atesitir.

Elinde 1.90 maliyetle ulaş taşıyan bir evliyadır.

Alıntı Originally Posted by mt_saglik Yazıyı Oku
    Bigborsa kim dediklerin ne anlam veremiyom size. Ne sacmaliyorsun bilmiyorum. Ama bu hisseye girmekle en akilsizligimi yaptim
    hem kafa yapıp geliyorsun hem saçmalıyorsun hem de bunları bana isnat ediyorsun...avane sen git kralın gelsin!!! Sen ilk yazmadın mı "kralım ne demek istiyor acil diyerek" diye????

Kralınız sizin kafaları iyi ütülemiş....

Alıntı Originally Posted by barend Yazıyı Oku
    Burada bigborsa kim diye soranlar olduğunu görüyorum. O çok yüce bir zattır. Herşeyi bilen, herşeyi görendir

Twitterda çıplak karı resimleri koyar altına ulaş yazardı.

Şimdilerde erkek resmi koymaya başladı. Zannımca atesitir.

Elinde 1.90 maliyetle ulaş taşıyan bir evliyadır.
    sadece ateist olsa neyse ..geçen twitterda dinimize ve peygamberimize hakaret etti...benim gibi itiraz edenleride engelldi...

5. Laykin cocukca konusma. Twetera bitek benmi bakabiliyom. Adam yazmis bilen varmi onu taniyan diye sorduk. Dedigin gibi olsa burami sorarım. Ulas sende dusunme hucrelerini almis anladigim. Senle ugrasamam zeka seviyem degilsin. Ben ne diyorum sen ne diyorsun. Var git isine bak. Senle anlasilm. Maliyete gelsin satip gidecem zaten. Ytd...

6. Amk kagıdı 1.66 1.65 1,67 1;68 dalga gecio hacimde düsüor artık.. Eski günlere mi döncez yoksa bi patlama mı olur neyi beklion

7. Ve bigborsa da ulas ı bıraktığını söledi artık kagıt rahat panda ve bigborsa yok önümüzü görelim bakalım nolucak illa birileri gelir götürür yada mayıs a kdr böle bekler kararlar gelir yatırım gelir faaliyet alanı deisir bilemeyiz zaman herseyin ilacı bekleriz sıkıntı yok

kağıdın en buyuk sorunu ky elinde yuklu miktarda bulunması ..o yüzden gidemiyor..fk 1 ama baskılıyorlar..bak aselsana ky da kalmadı 40 tl oldu fk sı 40 ama gidior işte... oyuzden bigborsanın satması iyi olmuş olabilir dengeyi bozuyordu belkide...

Sayfa 208/464 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •