Sayfa 330/464 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380430 ... SonSon
Arama sonucu : 3708 madde; 2,633 - 2,640 arası.

Konu: ULAS - Ulaşlar Turizm Yatırım

1. Sen gün sonu takası bile göremiyorsun,neyi kazanıyosun...London'da oturan büyük borsacı sana birşey söyleyim.
    Retwit değil o canım...doğrusu Retweet sen London'un arka mahallesindensin galiba puhahahahaha

2. Twitter da açık seçik manipülasyon yapıyorsun her gün,,,yarın öbür gün bak şikayet olur SPK peşine düşer burası LONDON değil haberin olsun

3.  Alıntı Originally Posted by çelebioğlu Yazıyı Oku
    twitter da açık seçik manipülasyon yapıyorsun her gün,,,yarın öbür gün bak şikayet olur spk peşine düşer burası london değil haberin olsun
    senden korktum, jurnal yapma
    0,80 diyorum artık, manipilasyon olmasın

4. Beni sissice izleyip, burada çamur atıp, orada yalayan bir tipsin

Adam ol engelle

5. Biz jurnalci değiliz kardeş,milletin aklını bulandırma sadece.Bak şu saatlik grafiği incele ve yorumla bakalım ne diyor.Altında kalma zaten borsaya yeni yatırımcı gelmiyor seni de kaybetmeyelim

6.  Alıntı Originally Posted by bigborsa Yazıyı Oku
    Beni sissice izleyip, burada çamur atıp, orada yalayan bir tipsin

Adam ol engelle
    Gün içinde eğlence olsun diye seni izlediğim doğrudur ...

7. Çelebi agam sende bu kagıt varmı veya takıp edıyormusun...nıye burdasın afedersın zamnan kayıbı degılmı? veya bulundugun kagıtta nıye yorumyapmıyoorsun

8. Aşağı basmaya çalışıyorum,1 in altından alıcıyım...mı diyeyim...Tırtın gerçek yüzünü görün diye mi uğraşıyorum diyeyim...Bu kağıtta işlem yapanlarla dalga geçmesinden rahatsızım mı diyeyim..Ne diyeyim herkes kendince karar versin.

Sayfa 330/464 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380430 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •