Sayfa 414/464 İlkİlk ... 314364404412413414415416424 ... SonSon
Arama sonucu : 3708 madde; 3,305 - 3,312 arası.

Konu: ULAS - Ulaşlar Turizm Yatırım

1. Borsanın en düdük kağıdı çıktın bravo sana

2. yakın zamanda burası curcuna yerine döner; az kaldı çok az... stok yapıyorlar şimdi azar azar

3. biri geliyor oooo burası kalabalık yakında şölen başlar diyor.
    biri geliyor ooo iyi burası sessizleşmiş demekki zamanı gelmiş diyor.
    biri geliyor mal topluyor yakında curcuna başlar diyor.

teknik temel neye dayanarak hele hele vadeyi neye dayanarak söylüyorlar

hee tam tersini söyleyen de var şimdi haklarını yemeyelim.
    50 kuruş olacak görürsünüz diyor.

bunları neye göre söylüyorsunuz? mesela çıkacak diyen arkadaşlar soşacak diyen arkadaşlar yavaş yavaş gitti. 50 kuruşa düşecek diyen arkadaşta gitti sanırım.

burada en çok bigborsa ya laf yapıldı. kendince teknik yada temel bir bilgi kullanarak ifadelerde bulunuyordu en azından. aynı fikirde olmasam da bilgi bilgidir. katılırsınız katılmazsınız ama en azından bir bilgi paylaşıyordu.
    neyse herkese bol kazançlar.
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

4. grafik paylaşabilen var mı? teknik analiz, tşk.

5.  Alıntı Originally Posted by joeyramone Yazıyı Oku
    biri geliyor oooo burası kalabalık yakında şölen başlar diyor.

bunları neye göre söylüyorsunuz? mesela çıkacak diyen arkadaşlar soşacak diyen arkadaşlar yavaş yavaş gitti. 50 kuruşa düşecek diyen arkadaşta gitti sanırım.

burada en çok bigborsa ya laf yapıldı. kendince teknik yada temel bir bilgi kullanarak ifadelerde bulunuyordu en azından. aynı fikirde olmasam da bilgi bilgidir. katılırsınız katılmazsınız ama en azından bir bilgi paylaşıyordu.
    Sekiz ay oldu curcuna başlayacak diye aldık elde kaldı.curcunayı verdiler ele

6.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    O artisti tanıyorsanız sorun bir kere bana mesaj gönderip engelledi? Kafası iyi mi onun?

Ustat Matestock ile ilgili herşey diye teknik bir sayfayı da yönetiyorsunuz forumda.. Teknik olarak ne dersiniz hisse için

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by joeyramone Yazıyı Oku
    biri geliyor oooo burası kalabalık yakında şölen başlar diyor.

Sayın joeyramone arada okuyorum ama polemik olmasın diye okuma modundayim daha çok 1.10 lu seviyelerden alın demiş tim doğrudur. Alan olduysa 1.30 lardan satma şansı da yakaladı. Ulas artık zarar yazmayacak gelecek bilancolarda.. Tadilat işini de bitirdi. Sadece çatı değil kapasitede artti. Kiraya zam yapması lazım ama hiçbir kap açıklaması yapmıyor. Yoksa 0.50 kurusa gelmez ama patron düşük seviyelerden zaten toplamıştır ki 1 altında.. Naçizane en kötünün arkada kaldığını düşünerek, beklemeye devam YTD

8.  Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Sayın joeyramone arada okuyorum ama polemik olmasın diye okuma modundayim daha çok 1.10 lu seviyelerden alın demiş tim doğrudur. Alan olduysa 1.30 lardan satma şansı da yakaladı. Ulas artık zarar yazmayacak gelecek bilancolarda.. Tadilat işini de bitirdi. Sadece çatı değil kapasitede artti. Kiraya zam yapması lazım ama hiçbir kap açıklaması yapmıyor. Yoksa 0.50 kurusa gelmez ama patron düşük seviyelerden zaten toplamıştır ki 1 altında.. Naçizane en kötünün arkada kaldığını düşünerek, beklemeye devam YTD

yok sayın zafkanka lafın size değil yanlış anlamayın. şimdilik zarar açıklamayacak gibi bir görüntü var doğrudur. şimdilik gelir belli gider belli. gerçi 1-2m kar yazarak fiyatın burada durması da saçmalık olur. 1 - 1,10 arası gibi bir grafik çizdim kendimce. hisse C grubu ve düşük sermayeli olduğu için şimdilik paylaşamıyorum özür dilerim. bu vesileyle the pasha dan da özür dilemiş olayım. başka hisselerde elimden geldiğince gördüğüm formasyonları çizip paylaşmaya çalışıyorum. belli bir miktar hissem var. ilave alım yapmak için daha aşağıları bekliyorum. olur da çıkarsa mevcut hissemle bekleyeceğim. ilave alım yapmayacağım. bir dünya ucuz hisse zaten mevcut. birde artık böyle 2 masa 1 sandalyelik şirketlere yatırım yapmak istemiyorum çünkü 2019-2020 ciddi zorlu bir yıl olacak hiç batmayacak dediğim şirketler bile batacak. artık al-sat değilde yatırım yapma vakti geldi geliyor. 4-5 sene sonra şu bilmem ne hissesi şu fiyataydı keşke o zaman bu kadar alsaydım şimdi zengindim diyeceğeniz şirketler de mevcut.

not bu arada hisse olur da beklediğim fiyata gelirse grafiği atarım. şimdilik kimsenin fikrini değiştirmek değil amacım. yeri geliyor çok yakın arkadaşıma bile al/sat tavsiyesi vermeye çekiniyorum. o vebali almak istemiyorum.

herkese bol kazançlar dilerim.
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

Sayfa 414/464 İlkİlk ... 314364404412413414415416424 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •