Sayfa 441/464 İlkİlk ... 341391431439440441442443451 ... SonSon
Arama sonucu : 3708 madde; 3,521 - 3,528 arası.

Konu: ULAS - Ulaşlar Turizm Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by El Alem Yazıyı Oku
    Başlasın diye geldik
    Evet baktım en son Haziran ayında gönderim yapmışsınız 🙂

Yatırım tavsiyesi değildir...

2.  Alıntı Originally Posted by barend Yazıyı Oku
    Bak dediğim oluyo al sana 1.58'den veriolar. Bunu yazdığımda 1.67 idi. Kağıdın büyük taşıyıcısı bu eleman. Şimdilerde ANELE'e dönüyor. Dönmek için para lazım, bunu satıp diğerini alıyor. Koyun son 5 günlük fiyatları yan yana bakın. Biri aşağı biri yukarı.

Boş konuşmam ben.
    Şimdi de burayı fulledi 1.8__ lerden şimdi asıl mesele 2.__ olacak mı olmayacak mı? Kesinlikle YTD. Her koyun kendi bacağından asılır.

3. Yeni takip ettiğim bir hisse olduğu için , şirkete yarın yapılacak son ödemenin kap a bildirilip bildirilmeyecegini sordum, sağolsun yatırımcı ilişkileri sorumlusu cevap verdi. Rutin bir işlem olduğu için bildirilmeyecekmis. 😖

4.  Alıntı Originally Posted by nicomedia Yazıyı Oku
    Yeni takip ettiğim bir hisse olduğu için , şirkete yarın yapılacak son ödemenin kap a bildirilip bildirilmeyecegini sordum, sağolsun yatırımcı ilişkileri sorumlusu cevap verdi. Rutin bir işlem olduğu için bildirilmeyecekmis. ��

bıktırma ve silkeleme, ama 18.000 tl lik icra KAP HABERİ OLSUN 11.000.000 PARA GELSİN HABER OLMASIN. YUHH DİYORUM ŞİRKETİN EDERİ 20.000.000 ZATEN

5. Mesele şu, ki 11.157.000 tl sermayen var. b,Bugün kasana 11.000.000. tl giriyo. Neyse orta vade de ve yıl sonu bilanço da 3 üstü rakamlar görülecek silkelenmeyin sakın YTD

6.  Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    bıktırma ve silkeleme, ama 18.000 tl lik icra KAP HABERİ OLSUN 11.000.000 PARA GELSİN HABER OLMASIN. YUHH DİYORUM ŞİRKETİN EDERİ 20.000.000 ZATEN
    Aynen katılıyorum. Acaba bu gelen para nasıl kullanılır. Detaylı bakamadım bilancoya, geçmiş dönem borcu var mı acaba?

Yatırım tavsiyesi değildir..

7. Malınıza sahip çıkın korkutma ve silkelemeden sonra başka bir fasıla geçti gibi YTD kademeler boş satıcı da yok 83 û bitirdiginde üstte mal yok YTD

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Malınıza sahip çıkın korkutma ve silkelemeden sonra başka bir fasıla geçti gibi YTD kademeler boş satıcı da yok 83 û bitirdiginde üstte mal yok YTD

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sn.zafkanka dediğiniz oldu tebrikler. Acaba nerede duracak?

Yatırım tavsiyesi değildir..

Sayfa 441/464 İlkİlk ... 341391431439440441442443451 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •