Sayfa 442/464 İlkİlk ... 342392432440441442443444452 ... SonSon
Arama sonucu : 3708 madde; 3,529 - 3,536 arası.

Konu: ULAS - Ulaşlar Turizm Yatırım

1. firmaya 20 kasımda para yatmış durumda, bunu yatırımcı ilişkileri ile teyid ettik, bundan sonrası kritik, görünen o ki bedelsiz gelecek, senet acaip rakamlara gidebilir...çok kritik günler yaklaşıyor....
    hakkımızda hayırlısı olsun.....

2.  Alıntı Originally Posted by the pasha Yazıyı Oku
    firmaya 20 kasımda para yatmış durumda, bunu yatırımcı ilişkileri ile teyid ettik, bundan sonrası kritik, görünen o ki bedelsiz gelecek, senet acaip rakamlara gidebilir...çok kritik günler yaklaşıyor....
    hakkımızda hayırlısı olsun.....
    Sn.pasha bilançoda 5.837.000 TL geçmiş yillar zararı gözüküyor. Bu hisseyi nasıl etkiler?

Yatırım tavsiyesi değildir..

4.  Alıntı Originally Posted by El Alem Yazıyı Oku
    Şimdi de burayı fulledi 1.8__ lerden şimdi asıl mesele 2.__ olacak mı olmayacak mı? Kesinlikle YTD. Her koyun kendi bacağından asılır.
    Şenlik başlamış 💪

5. Su kapanışa bakarmısınız. Gelecek iyi olacak. Satış kademeleri bom boş

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Son düzenleme : zafkanka; 04-12-2019 saat: 21:03.

6. Karanlık odada 2.06 yi tüketmişlerdi. Birisi satmasa 2.07 yi yakmıştı devamı yarın artık YTD

7.  Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Karanlık odada 2.06 yi tüketmişlerdi. Birisi satmasa 2.07 yi yakmıştı devamı yarın artık YTD

bundan sonra olacak yada beklenti bedelsiz şirketin de sesi soluğu çıkmıyor sonuç olarak belirsizliklik devam ediyor dipsiz bir kuyu her taban bile olabilir tavan zaten olmuyor. bigborsa nın gayreti ile birşeyler oluyor yoksa o da olmaz diye düşünüyorum..

8. Firmanın geçmişe dönük faaliyet raporlarında, arsa satışından gelecek paranın sermayeye eklenecek şekilde net ifadesi var. Bunları SPK izliyor. Bu kadar resmi belge varken, ben bedelsiz vermiyorum, vazgeçtim derse , ciddi bir itibar kaybı yaşayacaktır firma. Normal şartlar altında firmadan bedelsiz sermaye artırımı yapması beklenir. Yapmadığı anda nedenleri ile açıklaması gerekir diye düşünüyorum, yine de dediklerimi dikkate almayın, yatırım tavsiyesi değildir, saygılarımla.

Sayfa 442/464 İlkİlk ... 342392432440441442443444452 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •