Special Days Image
Sayfa 444/464 İlkİlk ... 344394434442443444445446454 ... SonSon
Arama sonucu : 3708 madde; 3,545 - 3,552 arası.

Konu: ULAS - Ulaşlar Turizm Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by the pasha Yazıyı Oku
    dostum kağıt patladı bugün, hacim güzel, daha gideri var , 5 TL hedef veriyorlar, umarım panik ile çok satmadın
    Yani yarısı gitti paşa kardeş de sağlık olsun o kadar gideceğini sanmıyorum yani bedelsiz falan çıkmazsa zor ama şöyle 3 lira olsa bana yetecek gibi. hayırlısı bakalım beklemeye devam..

2. sağlam hacim var. 2,20 ler dip olacak gibi , ilk hedef 3 TL yi zorlar...

Alıntı Originally Posted by makif Yazıyı Oku
    Yani yarısı gitti paşa kardeş de sağlık olsun o kadar gideceğini sanmıyorum yani bedelsiz falan çıkmazsa zor ama şöyle 3 lira olsa bana yetecek gibi. hayırlısı bakalım beklemeye devam..

3.  Alıntı Originally Posted by the pasha Yazıyı Oku
    sağlam hacim var. 2,20 ler dip olacak gibi , ilk hedef 3 TL yi zorlar...
    inşallah paşam inşallah sen ne zamandan beri bu kağıttasın. ben 3-4 ay oldu patladım inan ya,.

4. 18 aydır bekliyorum... Allah sonumuzu hayır eder inşallah....

Alıntı Originally Posted by makif Yazıyı Oku
    inşallah paşam inşallah sen ne zamandan beri bu kağıttasın. ben 3-4 ay oldu patladım inan ya,.

5. Kabin ekibi Take-off position please….

6.  Alıntı Originally Posted by the pasha Yazıyı Oku
    Kabin ekibi Take-off position please….
    Hadi bakalım vira bismillah diyelim inşallah umutlarımız ulaşla gerçeğe dönüşür ne diyelim Allah'ın dediği olur..

7.  Alıntı Originally Posted by makif Yazıyı Oku
    Hadi bakalım vira bismillah diyelim inşallah umutlarımız ulaşla gerçeğe dönüşür ne diyelim Allah'ın dediği olur..
    Paşa kardeş herkes gitmiş kimse kalmamış sanırım patron kağıtları topladı kasım ayında gelen para ile bir kaç kişi de kaldı onları da bekliyor yani uzun süredir seni bekliyor sanırım sat da kurtulalım kardeşim. sen satarsan kağıt inan yükselir yada ben.

8. Hadi olum ULAŞ dayan bakalım, kasan döviz dolu, yerin burası değil, eninde sonunda artacan, kaçarın yok ….

Sayfa 444/464 İlkİlk ... 344394434442443444445446454 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •