Special Days Image
Sayfa 445/464 İlkİlk ... 345395435443444445446447455 ... SonSon
Arama sonucu : 3708 madde; 3,553 - 3,560 arası.

Konu: ULAS - Ulaşlar Turizm Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by the pasha Yazıyı Oku
    Hadi olum ULAŞ dayan bakalım, kasan döviz dolu, yerin burası değil, eninde sonunda artacan, kaçarın yok ….
    hadi paşa dayan biraz gidecek başka yolu yok şu patron bir bedelsiz açıklaması yapsa yeter istediğimiz yere gelecek ama iş yönetim de her gün kap haberlerine bakıyorum. maalesef....

2. bedelsiz geldiği an soluksuz 5 TL olur....

3.  Alıntı Originally Posted by the pasha Yazıyı Oku
    bedelsiz geldiği an soluksuz 5 TL olur....
    İş patronun gönlünün olması yada bedelsiz gelene kadar bakalım kimleri dökecekler biz dahil. ve uzaktan ulan şimdi dursaydı şu kadar liram olacaktı diye hayıflanacağız gibime geliyor dostum. ytd.

4. İçimde bir his var bu işlem bugün tamamlanacak gibi akşam 18 de kap da haber olacak gibi bir his var içimde kesin değil sakın inanmayın. ama bana öyle geliyor. 2,11 lere salmasının sebebi bu olabilir...

5. Valla kağıt bugün aşağıya gidiyor hissini verdiler, 2,10 a kadar mal saldılar...
    tekrar toparladı, ya direk tavana gömcekler ya da direk tabana gidecek, ciddi risk var, riski seven kaderine katlanır....

6. patlayacak....

7. ABD yaptırımlar geliyor, döviz fırlar, ULAŞ fırlar....

Alıntı Originally Posted by makif Yazıyı Oku
    İçimde bir his var bu işlem bugün tamamlanacak gibi akşam 18 de kap da haber olacak gibi bir his var içimde kesin değil sakın inanmayın. ama bana öyle geliyor. 2,11 lere salmasının sebebi bu olabilir...

8.  Alıntı Originally Posted by the pasha Yazıyı Oku
    ABD yaptırımlar geliyor, döviz fırlar, ULAŞ fırlar....
    Bizim ki de ne hismiş kardeşim yanlış yanılgama mı dersin terste kaldık mı dersin meğer amerikanın hissiymiş benim ki Allah yardımcımız olsun pazartesi tüm hisseler şelale görün de bakın, ne fırlaması paşa 2 lere inerse şaşma..

Sayfa 445/464 İlkİlk ... 345395435443444445446447455 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •