Sayfa 452/464 İlkİlk ... 352402442450451452453454462 ... SonSon
Arama sonucu : 3708 madde; 3,609 - 3,616 arası.

Konu: ULAS - Ulaşlar Turizm Yatırım

1. yarın yön belli olur... spekin kader anı yaklaşıyor...

2. kolay teslim olmak yok....2,61...

3. Akif bey ne yaptınız? hisseler duruyor mu? sattınız mı ? fırtınalı bir gün geçti....

4. yok abi ne satması fırsat mı oldu ki ben zaten ağustostan beri bekliyorum şu iki hafta daha bekleyeyim de ondan sonra kesin satacağım. yapacak başka bir şey yok sanırım ..

5. Paşa bilanço açıklandı sanırım 16 milyon sermaye eklenecek birikmiş kar var bu bilançoya göre inşallah iyi yerlere gelir pazartesini sabırsızlıkla bekliyoruz bakalım...

6. Finansal Raporda, "sermayeye eklenecek gayrrimenkul satışı" ibaresinde 16.097.000 TL kar var, resmi olarak ilan edilmiş durumda, Genel Kurul tarihine kadar heyecan sürer sanırım , Genel Kurulda bedelsiz kararı olabilir. Savaş vs. olayları olmaz ise şirket değer kazanır, savaşa girersek Allah yardımcımız olsun. Allah Türk ordusunu korusun....

Alıntı Originally Posted by makif Yazıyı Oku
    Paşa bilanço açıklandı sanırım 16 milyon sermaye eklenecek birikmiş kar var bu bilançoya göre inşallah iyi yerlere gelir pazartesini sabırsızlıkla bekliyoruz bakalım...

7. Allah yar ve yardımcımız olsun. Öncelikle Allah birlik ve beraberliğimizi bozdurmasın. Ülkemize birlik ve dirlik nasip etsin gerisi ondan sonra zaten gelir. (amin)..

8. vatan sağ olsun dedik ama paşa hep cepten gidiyor yine satamadık elimizde kaldı ne yapacağız kardeşim ya. bıktım bu kağıttan sen sattın mı yoksa ne düşünüyorsun kolay gelsin.

Sayfa 452/464 İlkİlk ... 352402442450451452453454462 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •