Sayfa 93/464 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon
Arama sonucu : 3708 madde; 737 - 744 arası.

Konu: ULAS - Ulaşlar Turizm Yatırım

1. (gayri menkul şirketinin emsali )
    Emsal 3: Cansu Emlak, Cansu Hanım 0-533 389 82 33
    Değerleme konusu gayrimenkule yakın konumlu denize sıfır konumlu yer alan, 12 katlı yaklaşık 1 yıllık
    binanın, 8.katındaki, 3+1, 160m² beyan edilen ancak; 150 m² olduğu düşünülen manzaralı dairenin
    600.000,00 TL bedelle satışta olup aylık kirasının 1500-1750 TL/m² civarı olduğu bilgisi alınmıştır. (3.600
    TL/m²)

bizim aynı metre kare dairemizi 440,000,00 olarak hesaplamış babasının cebinden cıkıyor sanki YTD

2. daire metre kare ve değerleme fiyatları gerçekten komikulaş.jpg

3. Arkadaşlar ulaşın elinde 41 adet daire ve 2 adet dükkan var..dükkanların toplam metrekaresi 3250 metrekareden az olmamak kaydıyla yapılan bir anlaşma bu..Diğer daireler ilk anlaşma gereği zaten konak yapıya ait...Dilekçemi bugün gece yazacam sabredin arkadaşlar..SPK ya yazacağım...Ses getirmesi amacıyla herkesin SPK ya bu vurguna karşı dilekçe yazmasını istiyorum..Kaç kişinin bu dilekçeyi SPK ya gönderip artık koca koca şirket patronlarının küçük yatırımcıyı yem olarak görmesine karşı çıkacağını merak ediyorum..Göndereceklerden burada teyit alırsam sevinirim...Ben 1....Kimler gönderecekse yazsın arkadaşlar gece yarısı dilekçe örneğimi paylaşacağım buradan..En ufak bir ayrıntıyı kaçırmadan...

4. Ben hemen göndereceğim.dilekçe örneğini alınca

5. Bende gönderirim kardes

6.  Alıntı Originally Posted by ekinoks3881 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ulaşın elinde 41 adet daire ve 2 adet dükkan var..dükkanların toplam metrekaresi 3250 metrekareden az olmamak kaydıyla yapılan bir anlaşma bu..Diğer daireler ilk anlaşma gereği zaten konak yapıya ait...Dilekçemi bugün gece yazacam sabredin arkadaşlar..SPK ya yazacağım...Ses getirmesi amacıyla herkesin SPK ya bu vurguna karşı dilekçe yazmasını istiyorum..Kaç kişinin bu dilekçeyi SPK ya gönderip artık koca koca şirket patronlarının küçük yatırımcıyı yem olarak görmesine karşı çıkacağını merak ediyorum..Göndereceklerden burada teyit alırsam sevinirim...Ben 1....Kimler gönderecekse yazsın arkadaşlar gece yarısı dilekçe örneğimi paylaşacağım buradan..En ufak bir ayrıntıyı kaçırmadan...
    dostum b blokta iki adet ekleti yani çatı katıda var onu unutma

7.  Alıntı Originally Posted by ekinoks3881 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ulaşın elinde 41 adet daire ve 2 adet dükkan var..dükkanların toplam metrekaresi 3250 metrekareden az olmamak kaydıyla yapılan bir anlaşma bu..Diğer daireler ilk anlaşma gereği zaten konak yapıya ait...Dilekçemi bugün gece yazacam sabredin arkadaşlar..SPK ya yazacağım...Ses getirmesi amacıyla herkesin SPK ya bu vurguna karşı dilekçe yazmasını istiyorum..Kaç kişinin bu dilekçeyi SPK ya gönderip artık koca koca şirket patronlarının küçük yatırımcıyı yem olarak görmesine karşı çıkacağını merak ediyorum..Göndereceklerden burada teyit alırsam sevinirim...Ben 1....Kimler gönderecekse yazsın arkadaşlar gece yarısı dilekçe örneğimi paylaşacağım buradan..En ufak bir ayrıntıyı kaçırmadan...
    Ben de hemen gönderirim

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 93/464 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •