Sayfa 438/464 İlkİlk ... 338388428436437438439440448 ... SonSon
Arama sonucu : 3708 madde; 3,497 - 3,504 arası.

Konu: ULAS - Ulaşlar Turizm Yatırım

1. hani nerde?

Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Atamadım dortyollu nickli arkadaş daha once atmış

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Nerede yaziyo ki bu sayin barend sanki adam hissenin sahibi bu mesajında da minnet duygusu belirtip çağırmış sin adamı gelmemiş yaşadığına ve hissede olduğuna ne zaman çıkardın

Bak dediğim oluyo al sana 1.58'den veriolar. Bunu yazdığımda 1.67 idi. Kağıdın büyük taşıyıcısı bu eleman. Şimdilerde ANELE'e dönüyor. Dönmek için para lazım, bunu satıp diğerini alıyor. Koyun son 5 günlük fiyatları yan yana bakın. Biri aşağı biri yukarı.

Boş konuşmam ben.

3.  Alıntı Originally Posted by barend Yazıyı Oku
    Bak dediğim oluyo al sana 1.58'den veriolar. Bunu yazdığımda 1.67 idi. Kağıdın büyük taşıyıcısı bu eleman. Şimdilerde ANELE'e dönüyor. Dönmek için para lazım, bunu satıp diğerini alıyor. Koyun son 5 günlük fiyatları yan yana bakın. Biri aşağı biri yukarı.

Boş konuşmam ben.
    Aman hocam buradan verdirip anele aldırma millete YTD de anele reklamı yapma big uzerinden haydi gonlunce olsun anel gitsin dememizle olacaksa ama anel almayız

4. . Ben ekleme yaptım biraz 59 dan. 1 gun önce twette paylaşılmış yabancı payı artan hisselerde ULAS 3. Diyorlar. Anele listede yoktu. 58 ve 59 dan yapılan islem 50 bin lot yok. Aman dikkat
    SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi[/QUOTE]

5. Thomas cook olayi etkilemez. Aylikta city 580 bin oldu. Hic ingiliz turist yok otel de hep rus ve 150.000 dolar kira geldi ağustos da.. 900.000 tl olsa gecen yılki kar olan 600.000 tl ye gore % 50 lik artış var. Sen hesabını kasım da 2 uzerine atacak gibi yap. 1.400.0000 euroluk çek ide koyarsak ULAS doğurdu gibi bir durum yaşayacağız

6.  Alıntı Originally Posted by barend Yazıyı Oku
    Bakın gençler iyi dinleyin.

Bigborsa mıdır nedir bi herif dolanıyo sosyal medyada. 2 yıldır gün saat vererek uçacak kopacak diyor. SPK görmüyor bunları.

Bu eleman bayağı topladı bu kağıdı bence. Gitmesi için gazlıyor ama götüremiyor. Sabrının sonuna gelecek yılsonuna doğru.

Kağıdı bu kadar soktu ki milletin gözüne, bunu götürecek spek bu çıkmadan hareket etmez bence.

Bu eleman bu kağıttan çıkmaya başlayınca %15-20 gelir bence. Bu çıkmadan ben uzak durmayı tercih ediyorum, önceden çok ekmeğini yedim ama yılssonun kadr trade için bile riske girmem.
    Uyarmıştık. Dalgaya getirdi bazıları.

7. Şirketin alacakları döviz bazında. Bu işte bir terslik var. Döviz artarken hisse fiyatı düşüyor. Bir yerden sonra terse tepecek bu hareket. Bakalım orası hangi nokta olacak? Kasım ayında ciddi EURO alacağı senet var... Bigborsa da biliyor bunu....

8.  Alıntı Originally Posted by the pasha Yazıyı Oku
    Şirketin alacakları döviz bazında. Bu işte bir terslik var. Döviz artarken hisse fiyatı düşüyor. Bir yerden sonra terse tepecek bu hareket. Bakalım orası hangi nokta olacak? Kasım ayında ciddi EURO alacağı senet var... Bigborsa da biliyor bunu....
    Haydi bakalım dalış yaptık buralar beleş. 1.40 dan bulunmaz kasımda .. 1.450.000 euro girişiyle 2 lere yapıştırır YTD

Sayfa 438/464 İlkİlk ... 338388428436437438439440448 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •