Special Days Image
Sayfa 446/464 İlkİlk ... 346396436444445446447448456 ... SonSon
Arama sonucu : 3708 madde; 3,561 - 3,568 arası.

Konu: ULAS - Ulaşlar Turizm Yatırım

1. İnvesting de satılıyor falan diyorlar aslı var mı acaba kap da da bir şey yok kardeşim. bu nasıl şirketmiş elimizde iki üç lot kağıt var satıp gideceğim yani.. deli cinler böyle di..

2. Akif kardeş selam, satış haberleri yayılmaya başladıysa devamı gelir bu işin... Satışı yapılacak firma INCOMING AVRUPA turizm, dünya çapında firma, satış doğru olursa zaten uçar gider, ben sana söyleyim 10 TL bile olur....

Alıntı Originally Posted by makif Yazıyı Oku
    İnvesting de satılıyor falan diyorlar aslı var mı acaba kap da da bir şey yok kardeşim. bu nasıl şirketmiş elimizde iki üç lot kağıt var satıp gideceğim yani.. deli cinler böyle di..

3. Akif kardeş selam, satış haberleri yayılmaya başladıysa devamı gelir bu işin... Satışı yapılacak firma INCOMING AVRUPA turizm, dünya çapında firma, satış doğru olursa zaten uçar gider, ben sana söyleyim 10 TL bile olur....

4. www.europeıncomıng.com

satış düşünülen firma bu, turizm de avrupa devi.....

Alıntı Originally Posted by the pasha Yazıyı Oku
    akif kardeş selam, satış haberleri yayılmaya başladıysa devamı gelir bu işin... Satışı yapılacak firma ıncomıng avrupa turizm, dünya çapında firma, satış doğru olursa zaten uçar gider, ben sana söyleyim 10 tl bile olur....

5.  Alıntı Originally Posted by makif Yazıyı Oku
    İş patronun gönlünün olması yada bedelsiz gelene kadar bakalım kimleri dökecekler biz dahil. ve uzaktan ulan şimdi dursaydı şu kadar liram olacaktı diye hayıflanacağız gibime geliyor dostum. ytd.
    Hep buralardayız hareket başlarsa lot sayımı artırırım

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Bugün 2,50 ve üstü bekliyorum inşallah, asla YTD.

7. paşa kardeş dün investin sayfasını korsanlar basmış adamlar nasıl bir baskın yapmışlar kırk çeşit adam millete gaz vermek için yok satılmış yok şöyle yok böyle milleti trene bindirmeye çalışıyorlardı. hepisinin de geri bildirimine baktım eylülün 6 sında üyelik almışlar yani hepsi korsan senin bir iki paylaşımın vardı ama senin ki abartılı değildi. hayırlısı bakalım birşeyler olacak da ne olacak ya herro ya merro. bekleyek bakalım..

8.  Alıntı Originally Posted by the pasha Yazıyı Oku
    www.europeıncomıng.com

satış düşünülen firma bu, turizm de avrupa devi.....
    inşallah paşam inşallah Allah yardımcımız olsun Rabbim cümle islam aleminin müslümanların yüce türk milletinin yüzünü güldürsün inşallah (amin)

Sayfa 446/464 İlkİlk ... 346396436444445446447448456 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •