Special Days Image
Sayfa 447/464 İlkİlk ... 347397437445446447448449457 ... SonSon
Arama sonucu : 3708 madde; 3,569 - 3,576 arası.

Konu: ULAS - Ulaşlar Turizm Yatırım

1. yav arkadaş şimdiye diğer kağıtlardan birinde olsam nerelerde olurdum. bir türlü satıp çıkamıyorum basiretim mi bağlandı ne satsan şuan ne alacağın tüm küçük kağıtlar primlendi. geriye bir şey kalmadı.

2. Sabah ola hayrola....

Alıntı Originally Posted by makif Yazıyı Oku
    yav arkadaş şimdiye diğer kağıtlardan birinde olsam nerelerde olurdum. bir türlü satıp çıkamıyorum basiretim mi bağlandı ne satsan şuan ne alacağın tüm küçük kağıtlar primlendi. geriye bir şey kalmadı.

3.  Alıntı Originally Posted by the pasha Yazıyı Oku
    Sabah ola hayrola....
    21-22 lere tutunur inşallah önümüzdeki haftada 30-35 lere bakarız yavaş gitsin önemli değil artık gidecek başka yolu yok patron kimsenin satmadığını anlarsa toplama işi bittiği an fırlar diye düşünüyorum..

4. paşa investte de seni takip ediyorum. ben oraya yazamıyorum. hesabımı bir kapattım bir daha açamıyorum. mail atın falan dediler işler karıştı ama beğenileri yapıyorum. takiptesin yani...

5. Ne oluyor arkadaşlar endeksten değil sanırım sallanıyoruz galiba çürük elmaları düşürmek mi istiyorlar inşallah öyledir. Bu bigborsa deneni allah bildiği gibi yapsın bizim başımıza bela etti bu kağıdı satamıyoruz da ne olacak bilmem..

6. Endekstenmiş ya la vay arkadaş bekleye bekleye kök saldık ağaç olduk şimdi de nasıl satacaksan sat bakalım 2 lerden..

7. paşa invest de ne diyordun Avrupalı bir firma ile ortaklık dedikodusu mu var diyordun..

8. selam Akif Bey , dedikodu da olabilir, bende bir yerlerde okudum, umarım doğru çıkar, önemli olan KAP bildirimi, firma ile ilgili KAP ta yayınlanan haberlere odaklanmak lazım... Böyle bir haber olması durumunda tabi acaip bir beklenti oluşur, yatırım tavsiyesi değildir....Fakat 2020 de oteller acaip pahalı, erken reservasyonda adam bir gecesini 700-800 TL den oda satıyor, yuhhh dedimmm….

Alıntı Originally Posted by makif Yazıyı Oku
    paşa invest de ne diyordun Avrupalı bir firma ile ortaklık dedikodusu mu var diyordun..

Sayfa 447/464 İlkİlk ... 347397437445446447448449457 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •