Sayfa 448/464 İlkİlk ... 348398438446447448449450458 ... SonSon
Arama sonucu : 3708 madde; 3,577 - 3,584 arası.

Konu: ULAS - Ulaşlar Turizm Yatırım

1. yani bende aynen kap haberlerini takip ediyorum ama bunların hiç haberleri çıkmıyor abi sadece ya devre kesici haberi yada taban haberleri başka bir şey yok hayırlısı ben bıktım beklemekten.

2. Burayı takip et kapanış çok şey anlatıyor verseniz 100 000 lot alcakti 2 tlden

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Mesele şu, ki 11.157.000 tl sermayen var. b,Bugün kasana 11.000.000. tl giriyo. Neyse orta vade de ve yıl sonu bilanço da 3 üstü rakamlar görülecek silkelenmeyin sakın YTD
    20 kasım 'daki yazımız tazeleyelim

4. sende uzun süredir takip ediyorsun sanırım Zafer karaca tveter den bende takip ediyorum seni ulaş ile ilgili tverter fazla bir şey yok sadece belensay ve bigborsa denen ne idüğü belirsiz kişilerin yorumları var onlarda paslaşarak bizim üzerimizden hisseyi hareketlendiriyor yoksa patronların umurunda değil sanırım.

5.  Alıntı Originally Posted by makif Yazıyı Oku
    sende uzun süredir takip ediyorsun sanırım Zafer karaca tveter den bende takip ediyorum seni ulaş ile ilgili tverter fazla bir şey yok sadece belensay ve bigborsa denen ne idüğü belirsiz kişilerin yorumları var onlarda paslaşarak bizim üzerimizden hisseyi hareketlendiriyor yoksa patronların umurunda değil sanırım.
    bilanço iyi gelecek. sermayesi kadar nakit geliyor.

6. Bilanço açıklandıktan sonra çakılan çok hisse gördük. Şahsi görüşümdür.

7.  Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    bilanço iyi gelecek. sermayesi kadar nakit geliyor.
    inşallah nakit parayı yemezler yoksa tamtakır kuru bakır kalırız Allah korusun..

8.  Alıntı Originally Posted by imaus Yazıyı Oku
    Bilanço açıklandıktan sonra çakılan çok hisse gördük. Şahsi görüşümdür.
    Alma takibinde olsun hacme ve alan satanlara bak

Sayfa 448/464 İlkİlk ... 348398438446447448449450458 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •