Special Days Image
Sayfa 449/464 İlkİlk ... 349399439447448449450451459 ... SonSon
Arama sonucu : 3708 madde; 3,585 - 3,592 arası.

Konu: ULAS - Ulaşlar Turizm Yatırım

1. sonuç itibari ile 2,26 ların üzerinde tutunması lazım yoksa buralar endekse göre normal yerler. endeks düştü mü elimize verirler resmen. ytd

2.  Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Burayı takip et kapanış çok şey anlatıyor verseniz 100 000 lot alcakti 2 tlden

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    zafzanka alım satım tablosunu gönder sana zahmet kolay gelsin..

3. bugün inşallah birşeyler olacak gibi bunu hissediyorum ama demeye korkuyorum. tavan bile olabilir doldura doldura gidiyor adamlar inatlaşmış abi. hayırlısı bakalım ben kapatıyorum bilgisayarı size kolay gelsin bol kazançlar...

4. alışlar kuvvetli zafzanka paşa nerdesiniz aslanım sattınız mı bekliyormusunuz bir haber verin da. bigborsa satmış alçak bir numara çeviriyor ama hadi bakalım bigborsa öyle kolay kolay satmaz. satmışsa mutlaka geri de almış olabilir. çünkü bir ulaş bir Euro diyordu. şuan alışlar kuvvetli ve 2,36-37 yi dolduruyor inşallah iyi olacak..

5.  Alıntı Originally Posted by makif Yazıyı Oku
    alışlar kuvvetli zafzanka paşa nerdesiniz aslanım sattınız mı bekliyormusunuz bir haber verin da. bigborsa satmış alçak bir numara çeviriyor ama hadi bakalım bigborsa öyle kolay kolay satmaz. satmışsa mutlaka geri de almış olabilir. çünkü bir ulaş bir Euro diyordu. şuan alışlar kuvvetli ve 2,36-37 yi dolduruyor inşallah iyi olacak..
    Dostum hepsini verdim bugün kar cebe yakışır tüm portföyü satıp brksn aldım 2.76 dan hissetmek gerekiyor doğru zamanda doğru trende olmalıyım benim çok param battı ulas da burada telafi edemem duygusal olmamak lazım borsa da

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Ben bekliyorum abi inşallah bir sürpriz olur da çocuklara bir şeyler almam lazım 4 liraya gelirse satacağım 4 altında vermeyeceğim. bakalım ne olur. hayırlısı ya herro ya merro diyenin hesabı sana hayırlı olsun zafzanka seni tveter dan da takip ediyorum ozdemir67 olarak kolay gelsin dostum..

7. Akif Bey Merhaba,

sakince beklemek lazım, hisseye para girişi oldu, ya yılsonu süper bilanço açıklanacak, ya da bedelsiz verecek

büyük resmi kaçırmamak lazım, sonuçta turizm hissesi, diğer turizm kağıtları üçe beşe katladı, bu garip de nasiplenecek eninde sonunda, çok sürpriz artışlarda karını realize edebilirsin,çanak hedefi 5 TL, bir tavan çekse hayat bambaşka olur, elbet bir gün çekecek o tavanı, saygılar

Alıntı Originally Posted by makif Yazıyı Oku
    Ben bekliyorum abi inşallah bir sürpriz olur da çocuklara bir şeyler almam lazım 4 liraya gelirse satacağım 4 altında vermeyeceğim. bakalım ne olur. hayırlısı ya herro ya merro diyenin hesabı sana hayırlı olsun zafzanka seni tveter dan da takip ediyorum ozdemir67 olarak kolay gelsin dostum..

8. eyvallah kardeşim. inşallah ümitle bekliyoruz bakalım..

Sayfa 449/464 İlkİlk ... 349399439447448449450451459 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •