Special Days Image
Sayfa 451/464 İlkİlk ... 351401441449450451452453461 ... SonSon
Arama sonucu : 3708 madde; 3,601 - 3,608 arası.

Konu: ULAS - Ulaşlar Turizm Yatırım

aylık takas

2. ercan kırımi diye Google den arama yaptırdım bir doktor çıktı inşallah o almıştır. kimse bu ercan kırımi?

3. Akif BEY kardeşim merhaba, evet yaptığın tesbit doğru, bir doktor arkadaş parayı gömmüş durumda bu hisseye... bence sahiplerini tanıyorlar, şirket merkezi Ankara, adam da Ankarada doktor, muhtemelen önceden bilgi almış olabilir... yoksa bu kadar 600.000 lotu bu hisseye gömmez, haftaya 3'ün üzeri hareket bekliyorum, en sıcak hafta olacak... Rabbim hayırlısını versin....

Alıntı Originally Posted by makif Yazıyı Oku
    ercan kırımi diye Google den arama yaptırdım bir doktor çıktı inşallah o almıştır. kimse bu ercan kırımi?

4. teknik olarak bakıldığında hissede, Bearish Crab Pattern var, hisse 2,60 üzeri kapanışlar yaptığında kendini hedef olarak 3,75 e kitler...haftaya çok kritik...YTD....

5. abi bu konsolide bilanço öncesi bir kuruma mali durum bildirimi diye bir gelir tablosu açıkladılar burada zarar mı görünüyor ben mi yanlış anladım. bunların işi gücü dalavere abi. ya milleti korkutup kaçırmak istiyorlar yada bekliyoruz bakalım. sonuna kadar burdayız hayırlısı bol kazançlar..

6. https://www.kap.org.tr/tr/ek-indir/4...70524cccf447e2 şunu bana bir yorumlayabilirmisiniz arkadaşlar..

7. Akif Bey, vergi dairesine bakmayın... esas olan SPK ya gönderilen...bu bilgiler yanıltıcı olabilir.... SPK esastır... buna bakmak lazım...
    saygılar....

Alıntı Originally Posted by makif Yazıyı Oku
    https://www.kap.org.tr/tr/ek-indir/4...70524cccf447e2 şunu bana bir yorumlayabilirmisiniz arkadaşlar..

8. eyvallah kardeşim sağolun var olun bekliyoruz yani..

Sayfa 451/464 İlkİlk ... 351401441449450451452453461 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •