Sayfa 198/464 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298 ... SonSon
Arama sonucu : 3708 madde; 1,577 - 1,584 arası.

Konu: ULAS - Ulaşlar Turizm Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    Cuma gününün takasında ciddi bir çıkış yok,ayhan ve avanesi çıkmamış,sadece twitter dan kandırmaca yapıyorlar(paralı whatsapp grupları da var)sanırım bu hissede daha büyük hesaplar var...
    Yabancı takasinda son durum nedir acaba tsklr

2. Şu anda takas veremiyorum,matriksi tekrar açtırana kadar başka bir arkadaş paylaşabilir.
    Bu fiyatlara bu şirketin hissesinde satış yapılmaz,yapan da akıllı bir iş yapmıyordur,piyasa değeri kadar kar açıklayan bir şirletten bahsediyoruz.%100 bedelsizi cepte ve yeni iş olanakları , satış , ortaklık için hazır bir şirket.Ben şahsen düştükçe lot arttırıyorum...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

3.  Alıntı Originally Posted by tıktık Yazıyı Oku
    Genel takas da verebilir misin tıktık?citibankın elinde ne kaldı?
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

4. Hissenin 52 günlük ortalaması 1,70. Hissenin 1,68'den dönmesini bekliyorum. Düşüşler alım yönünde değerlendirilebilir. Nitekim elinde bu hisse bulunanların maliyetinin çok daha aşağıda olduğunu sanmıyorum. Yani satmaları artık mantıklı değil. Bu şirketin fiyat hareketi PRKME hissesine benziyor. O şirket de yüksek miktarda bir varlık satışı yapmış, bu habere %70 çıkmış, yükselişinin 2/3ünü vermiş daha sonra yoluna devam etmiş ve %120 daha gitmişti. Bunu ULAŞ'a uyarlarsak kabaca 1,50'den 2,26'ya gitti, oradan 1,70'e gelse ve oradan da 2,50'lerde soluklanarak eski zirveleri olan 3,5lara gidebilir. Bu arada yabancılar hisseye 15 gün önce 1,75'den girmeye başlamış, takribi 450000 lot almış. Son üç gün içerisinde de bunun üçte birini vermiş. Zararına daha fazla vermezler diye düşünüyorum.Bunlar sadece varsayım olup, kimseyi bağlayıcı değildir ve yatırım tavsiyesi içermez. Sadece sesli düşünüyorum.

5. Hadi alıcılar gelmeye başladı citibank.ver verebildiğin kadar.bu arada euro nun yukselmesi de sirket için avantaj.y.t.d

6. 1FC883DA-476D-466E-A415-BBEFAC72BDEC.jpg
    Arkadaşlar genel takas görünmüyor

7. Bugun de yatirim finansman üzerinden 76000 lot daha sattığını düşünürsek yaklaşık 200000 lot kaldı citibankta.hisse fiyatı düştükçe alıcıların artacağı formülünden yola çıkarsak 1.60 1.65 arası citibankin mali biter. Bizde başladığımız noktaya dönmüş oluruz.maalesef sirket patronları hisselerine ,atalarının ismini verdikleri hisselerine sahip çıkmıyorlar.sirketin gelecegi ile ilgili biz su olabilir bu olabilir diye kafa yorarken ,adamlar diger otelden gelen kira gelirini, yonetim gideri olarak gostererek yemekle mesguller.bir deli kuyuya bir taş attı halen o taşı kimse çıkaramıyor.panikle satislar devam ediyor.milllete spegin krali denk gelir bize çulsuzu denk geliyor.adam 10 lota bile muhtaç.birisi kademeye 10 lot alış yazsa ona bile anında veriyor.1 ayda güç bela geldiği noktadan 3 günde geri düştü.citibank ak yatirim iş yatirim 3 lüsü baskilamaya devam ediyor.2018de ki genel kurul secimli diye biliyorum.bir an evvel bu patronların asalakligindan kurtulmali bu sirket.41 daire+2 dukkan+3.270.000 euroluk anlaşmayı satamayız,edemeyiz,beceremeyiz,vergi avantajı var,böylesi yatirimcilarimiz için daha karli diyen sirket patronları.tevfik ulas,cüneyt ulas v.s.madem böylesi yatirimcilariniz için daha avantajliydi neden tek lot hisse almıyorsunuz.burada nisan ayından beri 1.80 lerden 2 lerden hisseyi pazarlattiginiz insanlar yüzünden sizin sattığıniz hisseleri alan ınsanlar var.borsa 70000 den 113000 e gitmiş, insanlar bu şirkete,yapılan anlasmaya guvenerek hisse almışlar, daha sonra yapılan bir katakulli işlemle akıllara mantığa sığmayan bir anlasmayla yeni bir sözleşme yapıp bu anlasma daha avantajlı diyip şirketinizin yüzüne bakmiyorsunuz.buradaki insanların ahını alan panda adlı kişi ne kadar suçluysa siz de onun kadar suçlusunuz. Elinizi vicdanıniza koyun sadece.y.t.d

Sayfa 198/464 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •