Sayfa 400/464 İlkİlk ... 300350390398399400401402410450 ... SonSon
Arama sonucu : 3708 madde; 3,193 - 3,200 arası.

Konu: ULAS - Ulaşlar Turizm Yatırım

1. Artık hisse çıktığında yukarıda tutunur umarım.

2. C grubu nedir yaz bakalım ucuz olduğu için C oldu. Yarın sen A ve B ye geçenleri gör nasıl basacaklar.

3.  Alıntı Originally Posted by finansmy Yazıyı Oku
    C grubu nedir yaz bakalım ucuz olduğu için C oldu. Yarın sen A ve B ye geçenleri gör nasıl basacaklar.
    Daha önce c deydi b ye geçecek kağıt değerlendi diye kağıdı verdiler.şimdi kağıt feğersizleşti c grubu oldu ucuz oldu demekle değeri düştü arasında fark var

4. Neyse yarın ben biraz depoyu fullerim bakakim ne olacak. Yükselir diyorum.

5. 1.26 tavan kesti kaçırdık treni

6. twitter da yayınlanan tobo yanlış peşin peşin söyleyim, düşer çıkar orasını bilemem
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

7.  Alıntı Originally Posted by joeyramone Yazıyı Oku
    twitter da yayınlanan tobo yanlış peşin peşin söyleyim, düşer çıkar orasını bilemem
    Size hayırlı olsun ben kaçtım 0.50 cilere hayırlı olsun.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    benim yazdıgım er gec yukselir tavan yapar ama senin yazdıgının 8 aydır ulasta ulas diyorsun 1.70 den .0.95 e dusmus hala bos konusuyor 3-4 kademe cıktınmı artislik yapıyor al sanfm deki tavana degiste sana kapak olsun bilgic
    Usta bas 0.50 ye kalanlara hayırlı olsun acsel yeni durağım . Arsa işi bu ay buyuksehirce onaylanacak

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 400/464 İlkİlk ... 300350390398399400401402410450 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •