Sayfa 197/464 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297 ... SonSon
Arama sonucu : 3708 madde; 1,569 - 1,576 arası.

Konu: ULAS - Ulaşlar Turizm Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by barend Yazıyı Oku
    Bigborsa diye biri vardı yaşıyo mu o?

Niye gelmio buraya, admin kovdu mu acaba?
    Başka hisselerde yeni av peşindedir Ayhan ve avanesi satmıştır,etleri ne butları ne...ayhan,bigborsa senin benim gibi bikaç kişi toplasan 500k yoktur zaten hepsinde...

2.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    Cuma gününün takasında ciddi bir çıkış yok,ayhan ve avanesi çıkmamış,sadece twitter dan kandırmaca yapıyorlar(paralı whatsapp grupları da var)sanırım bu hissede daha büyük hesaplar var...
    Panda lakaplı kişi bu hisseyi 5. Ay gibi millete aldirmis. Bu alanlardan cogu 8. Ay gibi pandaya beddua ederek hisseyi 1.50 1.60 li fiyatlardan satmis. Panda adli kişinin cevresinde çok fazla inanan kalmamisti zaten.kalanlar da da çok fazla lot yoktu.esas satis pandanin etrafında cok kişi oldugunu düşünerek hepsi satarsa hisse tabana kadar gider diyerek korkan diğer yatırımcıların ve acikcilarin panik satislariydi.spekulatorde bu durumu fırsat bilerek alt kademeleri boşaltıp hisseyi daha düşük fiyatlardan alma kurnazlığı yapınca hisse 2.20 lerden 1.78 e kadar düşmüştü.gun sonu takasa bakılınca iş yatırımın tüm satışları tek elden topladığını görmüştük.dun de ak yatırımın cuma günkü depremin artcilarini tek elden topladi.hisse bugun de satış baskısında. 1.70 li fiyatlara inecek izlenimi veriyor.bende sizin gibi hissede başka büyük bir oyun olduğunu dusunuyorum.ozellikle özdemir ucak-denge holding-ulas üçgeninde ulas yönetim kurulu üyesi özdemir uçagin denge hisselerinde yaptığı hareketin rüzgarıyla aynı tarz borsa dışı bir satın alma olayının ulas hissesinde de olabileceği kanaatindeyim.elinde sadece bir oteli kalmış ve o da kirada olan bir şirketin yakın zamanda yeni bir faaliyet alanıyla ilgili bir durum bildirmesi veya başka bir sirketle birlesme tarzı bir haber gelmesi hicte uzak bir olasılık değil.bunu bilen kişilerin su anda yeni pozisyon almaya başladığını ve hisse deki bilanço hareketini sogutturmak amacıyla hisse üzerinde satış baskısı kurarak mal toplamaya çalıştıkları düşüncesindeyim.hissenin hangi fiyattan döneceğini kestiremedigim için 1.78 li fiyatlardan pozisyonumu arttırıp beklemeye geçmeyi dusunuyorum.2 li fiyatlardan 10 lu fiyatları görmüş bir denge örneği furyasına başka şirketlerde eklenmek isteyecektir.bana göre en uygun hisselerden biri yukarıda saydığım şartlardan dolayı ulastir.kesinlikle yatirim tavsiyesi değildir.

3. Bu arada pasta ve genel takas alabilir miyiz.

4. Bigborsa gene başladı twiterda çıplak karı resimleri koymaya. 1.90 maliyetle burdayım diye kafa buluyo bizle.

Ekürisi Panda ise, CİTİ'nin elinde 350 bin daha kaldı, bunları da verecek diyor.

Bunlar bilanço öncesi Hacivat-Karagöz gibi burda perde oyunu sergilediler. Şimdi yolları ayrılmış görünüyor ama hiç birbirlerinin kuyruğuna basmıyorlar.

Attention please.... Captain speaking....

Bunların aklıyla iş yapmayın. Sen niye burda dolaşıyon diyen gençlere cevap vereyim. Ben çeyrek asırlık borsacıyım. Trade ederim.
    Böyle hareketli kağıtları severim. Akşam eve giderken mal taşımam. Gerekirse kol keserim.

Yeni gençler, acemiler... Dikkatli olun bu sularda. Ham yapar bunlar sizi.

5.  Alıntı Originally Posted by barend Yazıyı Oku
    Bigborsa gene başladı twiterda çıplak karı resimleri koymaya. 1.90 maliyetle burdayım diye kafa buluyo bizle.

Ekürisi Panda ise, CİTİ'nin elinde 350 bin daha kaldı, bunları da verecek diyor.

Bunlar bilanço öncesi Hacivat-Karagöz gibi burda perde oyunu sergilediler. Şimdi yolları ayrılmış görünüyor ama hiç birbirlerinin kuyruğuna basmıyorlar.

Attention please.... Captain speaking....

Bunların aklıyla iş yapmayın. Sen niye burda dolaşıyon diyen gençlere cevap vereyim. Ben çeyrek asırlık borsacıyım. Trade ederim.
    Böyle hareketli kağıtları severim. Akşam eve giderken mal taşımam. Gerekirse kol keserim.

Yeni gençler, acemiler... Dikkatli olun bu sularda. Ham yapar bunlar sizi.
    @bigborsa hakkat iyi pazarladı 1.64 ten kendisi aldı biz 1.50 den aldık! Kendisi 2.17'ye sattı biz 2.24'e sattık! Keşke herkes @bigborsa gibi hisse pazarlasa! Merak etmeyin şimdide kendisi 1.90 dan aldı biz 1.88 den aldık! C grubu ve yüksek risk olduğunun bilinciyle beklemedeyiz! Size 10-15 gün çorba veremeyeceğimiz içinde ayrıca üzgünüz!

6.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Pasta ve takas alabilirmiyiz. Tsklr

buralar son sınır....buraların altına sarkma 1,60 ları gündeme getirir...burda aldım ettim diyen şarlatanları dinleyip hareket etmeyin, bilgi ve belgelere bakın...içine ettiler hissenin, tekniği çok güzeldi, tam güneşin doğuşu gibi parlayacaktı, ay gibi söndürdüler...yapacak bişey yok artık...buradan dönerse gerçi gene buralara damlarlar dikkat edin!!! onlar girdi diye değil teknikte daha önce 1,81 altı uzak durun demiştim, 1,77 dönmesi gereken yer son bir tutanak...burdan dönmezse 1,60 a gider gibi...ytd...

8. Cuma günü 260000 lot alan iş yatirim bugün 120000 lot satmis.dun 210000 lot alan ak yatirim ve citibank yabanciya çalışan yatirim finansman 60sar bine yakin mal satmis.anlayacağınız hepsi bir olmuş kar zarar demeden mal vermeye başlamış.devam etsinler bakalim.y.t.d

Sayfa 197/464 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •