Sayfa 455/464 İlkİlk ... 355405445453454455456457 ... SonSon
Arama sonucu : 3708 madde; 3,633 - 3,640 arası.

Konu: ULAS - Ulaşlar Turizm Yatırım

1. uzun bir aradan sonra merhaba, hisse nette pek bu hisse takip edilmiyor, hisse brüt takas cezası aldı, 5 Haziran cuma günü cezası bitiyor, 3,35 lere kadar gitti, şimdi biraz düştü gibi, bundan sonrası ne olur? yorumu olan paylaşsın lütfen, iyi bayramlar dilerim herkese....

2. Bu kağıttan hiçbişey olmaz, uyduruk bir otel satış muhabbeti dönüyor sanırım... Otel Alanya Okurcalar mevkiinde...Apartuman gibi bir otel Bu krizde kimse gidip o otele para falan bağlamaz

3. Merhaba Sayın Çelebioğlu, bu şirket hakkında investing de çok yoğun tartışmalar var, şirketin kasada 12 mio TL si var, oteli de satsa 30/40 mio TL gelir deniyor ve toplamda 50mio TL değer biçiliyor, bunu da hisse sayısına bölersek , 5 TL civarında bir hisse fiyat hedefi konmuş durumda, tabi burada bu otelin 40mio TL bedel ile satılması şartı var, siz ne düşünüyorsunuz, bu 5 TL fiyat hedefi ne kadar gerçekçi, bu konuda yorumunuz olur mu ? çok tşk, selam ve saygılar, iyi bayramlar dilerim

Alıntı Originally Posted by ÇELEBİOĞLU Yazıyı Oku
    Bu kağıttan hiçbişey olmaz, uyduruk bir otel satış muhabbeti dönüyor sanırım... Otel Alanya Okurcalar mevkiinde...Apartuman gibi bir otel Bu krizde kimse gidip o otele para falan bağlamaz

4. İyi bayramlar dilerim Sn. the Pasha... O tartışmaları ben de gördüm...Orda yazanların çoğu KY ve bir rtalb veya glryh performansı falan bekleyenler de vardı içlerinde, şimdi hepsi sövüyor speğe Onlarda bu beklenti olduğu ve kağıda yapıştıkları sürece bence alçak sürünmeye devam eder...Bir üçgen oluşumu var kağıtta muhtemelen 3,80 leri deneyecek gibi fazlası bence yok

boşa zaman kaybı gibi bi tahta

6. La bunun tahtacısı tam süzme, vallaha tam bi süzme...Tahtayı derinlikli bi izleyin komedi gibi yazmadan geçemezdim yani... 75 e yığmış malı kimse almayınca 74 den yemliyo

Ulaş

Cuma günü brutten cıkacak kagıdın halıne bak halen daha katekulle peşinde endeks olmuş 108 bin bunun gibi kağıtarın borsada yeri olmamalı

Sayfa 455/464 İlkİlk ... 355405445453454455456457 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •