Special Days Image
Sayfa 443/464 İlkİlk ... 343393433441442443444445453 ... SonSon
Arama sonucu : 3708 madde; 3,537 - 3,544 arası.

Konu: ULAS - Ulaşlar Turizm Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by the pasha Yazıyı Oku
    Firmanın geçmişe dönük faaliyet raporlarında, arsa satışından gelecek paranın sermayeye eklenecek şekilde net ifadesi var. Bunları SPK izliyor. Bu kadar resmi belge varken, ben bedelsiz vermiyorum, vazgeçtim derse , ciddi bir itibar kaybı yaşayacaktır firma. Normal şartlar altında firmadan bedelsiz sermaye artırımı yapması beklenir. Yapmadığı anda nedenleri ile açıklaması gerekir diye düşünüyorum, yine de dediklerimi dikkate almayın, yatırım tavsiyesi değildir, saygılarımla.
    Dediklerine katılıyorum paşa kardeşim de bu zaman da adamların milyarlarca karı oluyor yine hiç bir hareket yaptırmıyor kağıda şimdi Aralık ayı içinde bu kağıdın tek beklentisi bedelsiz ve yıl sonu kara geçip geçemediği bir de kasaya giren paranın nereye kullanılacağın benim tahminim 5 milyon küsür geçmiş yıl zararlarına sayıp yedek akçesini ayırıp kalanla da belki küçük bir bedelsiz verir diye düşünüyorum. Ayrıca öz sermayesi 25 milyon olup da sermayesi nasıl 11 milyon onu biraz anlamadım..

2. valla her şey olabilir... dediğinizde mantıklı... işimiz patronun insafına kaldı...
    yalnız kağıdın hakkı %145 bedelsiz, verirlerse fiyat uçar gider, tahmini 5 lere soluksuz gelir...hakkımızda hayırlısı olsun....

Alıntı Originally Posted by makif Yazıyı Oku
    Dediklerine katılıyorum paşa kardeşim de bu zaman da adamların milyarlarca karı oluyor yine hiç bir hareket yaptırmıyor kağıda şimdi Aralık ayı içinde bu kağıdın tek beklentisi bedelsiz ve yıl sonu kara geçip geçemediği bir de kasaya giren paranın nereye kullanılacağın benim tahminim 5 milyon küsür geçmiş yıl zararlarına sayıp yedek akçesini ayırıp kalanla da belki küçük bir bedelsiz verir diye düşünüyorum. Ayrıca öz sermayesi 25 milyon olup da sermayesi nasıl 11 milyon onu biraz anlamadım..

3.  Alıntı Originally Posted by the pasha Yazıyı Oku
    valla her şey olabilir... dediğinizde mantıklı... işimiz patronun insafına kaldı...
    yalnız kağıdın hakkı %145 bedelsiz, verirlerse fiyat uçar gider, tahmini 5 lere soluksuz gelir...hakkımızda hayırlısı olsun....
    Paşa nerdesin senden başka yorum yazan yok. ben sattım gitti. nasip değilmiş yeter beklediğim. hayırlısı olsun başka kağıtlara bakalım biraz da selamlar...

4.  Alıntı Originally Posted by makif Yazıyı Oku
    Paşa nerdesin senden başka yorum yazan yok. ben sattım gitti. nasip değilmiş yeter beklediğim. hayırlısı olsun başka kağıtlara bakalım biraz da selamlar...

hayırlı olsun, erken satmışsın.

5.  Alıntı Originally Posted by the pasha Yazıyı Oku
    hayırlı olsun, erken satmışsın.
    Eğer biraz sarkarsa hemen de alabilirim. hayırlısı beklentinin süresi zamanı birilerinin gönlüne kalmışsa işimiz zor kardeş hayırlısı olsun bakalım selamlar...

6. Ya derdimize derman ya katlimeze ferman

7.  Alıntı Originally Posted by makif Yazıyı Oku
    Ya derdimize derman ya katlimeze ferman
    Paşa ne olacak bu işin sonu yine dayanamadık girdik bu sefer az bir şey aldım. inşallah iyi olur. hangi kağıda girsek primlenmiş dönüp dolaştık yine bildiğimiz yere ulaştık.

8. dostum kağıt patladı bugün, hacim güzel, daha gideri var , 5 TL hedef veriyorlar, umarım panik ile çok satmadın

Alıntı Originally Posted by makif Yazıyı Oku
    Paşa ne olacak bu işin sonu yine dayanamadık girdik bu sefer az bir şey aldım. inşallah iyi olur. hangi kağıda girsek primlenmiş dönüp dolaştık yine bildiğimiz yere ulaştık.

Sayfa 443/464 İlkİlk ... 343393433441442443444445453 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •