Sayfa 112/165 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162 ... SonSon
Arama sonucu : 1318 madde; 889 - 896 arası.

Konu: AKFGY - Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Ne olacak bu kagıdın durumu malıyet epey yukarıda yıldız pazar dıye almıstım yazıklar olsun

2. Bende onu inceliyordum.Atin sunu en dip pazara ne hali varsa gorsun.ortaklarina bakinca bisey zannediyorsun.Umurlarinda bile degil...Hem yıldız pazar hem brut tks.nasıl oluyor ki..Bist yönetimi uyuyor mu?Hergun halka arz saksakciligi ile olmuyor bu isler.yabanci gelmiyor insallah bizlerde uygun bir zamanda gideriz ne halleri varsa görsünler...
     Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Ne olacak bu kagıdın durumu malıyet epey yukarıda yıldız pazar dıye almıstım yazıklar olsun
    CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Vergi Usul kanununa göre dağıtılabilir kâr oluşmadığından ne demek acaba?Toplantı gündem maddelerinden.

Redmi 7A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Birgun bakmisiz kagit tavan.Ama o gün bizde kagit yoktur..Hayrini gorsunler.Bi yerlerinden cikar elbet..

5.  Alıntı Originally Posted by katre7878 Yazıyı Oku
    Vergi Usul kanununa göre dağıtılabilir kâr oluşmadığından ne demek acaba?Toplantı gündem maddelerinden.

Yanlış biliyor olabilirim, kâr değerleme kaynaklı geldiğinden dolayı dağıtabilir sıcak para yok demişlerdir. Seneye güzel temettü beklerim.

6. Heee, teşekkürler.

7. Çok yakından izliyorum bakalım hareketlerini alım satım benim haddime bile değil izliyorum acemi biriyim alıyorum tek bildiğim şey sabir başkada bir bilgim yok borsada öğrenmek için zarar edince öğretiyor

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

8. Bu kagit hep brut takastami islem goruyor yahu..Sabiklali olmalı

Sayfa 112/165 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •