Sayfa 12/165 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 1318 madde; 89 - 96 arası.

Konu: AKFGY - Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Hadi inşallah.

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Feridun_Bitir Yazıyı Oku
    Moskova otelinin sahibi HDI, Akfen GT!ye devrediliyormuş. 16 milyon Euro fiyat biçilmiş. Satışın net aktif değer üzerinden yapıldığı görülüyor.

Bu işlemi Rusya otellerinin satışına bir hazırlık olarak yorumluyorum.

Mevcut durumda HDI (moskova oteli) Akfen GYO'ya aitken RHI (Yaroslav kaliningrad ve samara otelleri) ve RPI (samara ofis) AKFEN GT denen şirkete aitmiş.

Şimdi HDI da AKFEN GT'ye geçiyor. Gördüğüm kadarıyla HDI'ın 59 Milyon Euro borcu var ve 15-17 milyon EUR da nakiti var.

Net aktif değerinden tüm GYO'yu likidite etseler elimize hisse başı 2.5 lira filan düşer. İnşallah bu satış işini becerirler tez vakite.

Büyük ihtimalle öncelikle Rusya otellerinin satıldığını göreceğiz yakında. Yoksa şirket bu kira gelirleriyle borç taksitlerini ödeyebilecek durumda değil.
    söylediklerine katılıyorum,yalnız benim hayalimde tüm gyo'yu satmaları geçiyor en mantıklısı bu, tabi hamdi bey fiyatta çok uçmassa şirketin net aktif değeri 600 milyon civarında buda hisse başına 3,20 gibi birşey eder 2,5 lirayı nerden buldun .anlayamadım..

Fiyat çok ama çok ucuz cazip lakin bezdiriyorlar bekleyen düştükçe alan kazanacak

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4. halka arz fiyatının dolar bazında 4 te birinde ve halen ayak dumen ayıp be
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

5. Buradan güzel bir TOBO çıkar mı ?

6. https://twitter.com/luxattt/status/845054786261204992

Detaylar linktedir,Halenyuksek dibimiz mevcut(bu hacımler dikkat çekici)

7. Resmen mal kaçırıyorlar. Rusya otellerini satarsa büyük bir gelir kaynağını satmış olacak. Bu borç yurtiçi otel gelirleriyle ödenmez ki. (Yatırım Tavsiyesi Değildir.)

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Borclari dussek bile hisse 2 lira edio....
    Bu borc rakamindan ben korkmuyorum...

LG-D724 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 12/165 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •