Sayfa 125/165 İlkİlk ... 2575115123124125126127135 ... SonSon
Arama sonucu : 1318 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: AKFGY - Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Sn. Socrates, çok yerinde bir analiz yapmışsınız.. burada da farklı bir şey yaşanmayacak, yeterki zararına bezdirme amaçlı yapılan satışlarda STOP ve takiben aşağıdan alımla oyuncuya karşı durabilen bir KY olsun.. ancak bunu ancak yüzde 3 yapabilir. Yüzde 97 tahta yapıcının yakıtıdır maalesef.. yine de bekleyen kaybetmez.. YTD

Alıntı Originally Posted by socrates Yazıyı Oku
    Azizim bir kaç yıl önce gübre tmsn da da aynı böyle bir kaç kişiydik. Öyle bezmişti ki millet. Yüzde 3 5 gören satıyordu. Bunlar hayra alamet. Yarın hisse 4 olsun ky kalmaz. Buralar iyice boş olur. Ancak 8 9 olursa doluşur. Bakınız bu rallide bile korkunç zarar eden ky dolu
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

2. Aşağıdaki tabloda yapay olarak oluşturulmuş 2.84-2.90 bölgesini görüyorsunuz. BANK OF bu yapaylığın sebebi bunu elbette bilerek oluşturdu, kimisi 2.84-2.90 aralığında satıcı olmuş ancak lotlar nasıl da az değil mi? İşte bana göre bu lotlar Bank Of un yakıtı ve düşüncem bu gap seans sonuna doğru hızla doldurulacak YTD

3. Boş tribünde sesim amma da yankı yapıyor..
    Kendi sesim bana geri geliyor..
    Herkese bol kazançlar..

4. Selamlar sn tahminci, bu güzel çalışmalar için teşekkür ederim. Azizim korkunç bir testereleme var. Bugün 2.87 de satıp 2.77 de yerine koydum malları. Tatlı bir trade oldu. Normalde asla al sat yapmam ancak tahtacı olsam ne yapardım dedim ve yanılmadım. Şimdi bu hisse güzel ancak bir korkum var. Seçimi muhalefet alırsa patron yaya kalabilir. Haberleri biraz deşerseniz demek istediğimi kolaylıkla anlarsınız. Hedef büyük ama soru işaretlerim iki oldu;
    1 bu şirket bu karla neden 9 lardan düştü?
    2 seçim sonrası gyo lar, özellikle Hamdi beyin sahibi olduğu akfgy ne yapar?

5.  Alıntı Originally Posted by socrates Yazıyı Oku
    Selamlar sn tahminci, bu güzel çalışmalar için teşekkür ederim. Azizim korkunç bir testereleme var. Bugün 2.87 de satıp 2.77 de yerine koydum malları. Tatlı bir trade oldu. Normalde asla al sat yapmam ancak tahtacı olsam ne yapardım dedim ve yanılmadım. Şimdi bu hisse güzel ancak bir korkum var. Seçimi muhalefet alırsa patron yaya kalabilir. Haberleri biraz deşerseniz demek istediğimi kolaylıkla anlarsınız. Hedef büyük ama soru işaretlerim iki oldu;
    1 bu şirket bu karla neden 9 lardan düştü?
    2 seçim sonrası gyo lar, özellikle Hamdi beyin sahibi olduğu akfgy ne yapar?
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir aziz dostlarım.

6.  Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Boş tribünde sesim amma da yankı yapıyor..
    Kendi sesim bana geri geliyor..
    Herkese bol kazançlar..
    Sayın tahminci,
    Sesinizi ben yeni duydum;)
    Klgyo formunda da sordum, akfgy biraz ilgimi çekti
    Ama patronun sattığı hisseler rahatsız etti.
    Rusyadaki yatırımların akıbetini hepimizden daha iyi bilen tek kişi o.
    Portföyün 1/3 u rusya yatırımları.
    Tabikide tamamen sıfırlanması mümkün degil ama çok cidde değer kayıpları kaçınılmaz.
    Rus halkı cok fakirledi.. pandemiden çok daha vahim bir durum.
    Rusya belkide on yıllar boyunca avrupali ve amerikali turist gelirlerini kaybetti.
    Rusya otellerinin euro bazlı degerlemeleri ne kadar gerçekçi??

7.  Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    Sayın tahminci,
    Tabikide tamamen sıfırlanması mümkün degil ama çok cidde değer kayıpları kaçınılmaz.
    Rusya belkide on yıllar boyunca avrupali ve amerikali turist gelirlerini kaybetti.
     Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    Sayın tahminci,
    Rusyadaki yatırımlar ve patronun art niyetli yatırımları bence de en büyük problemi.

Gel gelelim rusyadaki oteller kayda değer talep görebilecek lokasyonda. iç turizmle kendilerini çevirebilirler diye düşünüyorum. dün 2.82 de stop olmuştum aslında bugün mallerımı yerine koydum. Şirketin en önemli hikayesi rusyadaki savaşın bitmesi olur.

Ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Sn. Socrates, Miami ve Birnickiste sesinizi duymak iyi geldi, hem bana hem de hisseye..

Sayfa 125/165 İlkİlk ... 2575115123124125126127135 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •