Sayfa 126/165 İlkİlk ... 2676116124125126127128136 ... SonSon
Arama sonucu : 1318 madde; 1,001 - 1,008 arası.

Konu: AKFGY - Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Gerçekten tam bir testere piyasası var ve bu piyasa insana adrenalin pompalatıyor, bunca artçı sarsıntıdan sonra bakalım ne olacak.
    Bank Of mantıklı al satlar yapmadığına göre..
    Alenen çılgın hareketler yaptığına göre..
    Organize olmaya dahi vakit bulamadı demektir..
    O halde.. bir yere kötü şekilde kırılacak.. ya herro ya merro durumu.. YTD
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

2.  Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Gerçekten tam bir testere piyasası var ve bu piyasa insana adrenalin pompalatıyor, bunca artçı sarsıntıdan sonra bakalım ne olacak.
    Bank Of mantıklı al satlar yapmadığına göre..
    Alenen çılgın hareketler yaptığına göre..
    Organize olmaya dahi vakit bulamadı demektir..
    O halde.. bir yere kötü şekilde kırılacak.. ya herro ya merro durumu.. YTD
    Selamlar sn tahminci. Gidecek hisse iyice biçmeden gitmez. Örneğin akfgy belki daha 3 4 defa 3 e değip dönebilir. Biz ne diyeceğiz bu hisse 3 ü kırmıyor. Bir daha ki sefere 3 olunca satacağız bu sefer hisse bakarsınız 3 20 olur. Biz izleriz korka korka gider 3 40 tan alırız bu sefer 3 20 düşer ve silsile sürer. Yani yüzde 1, 2 için bir çoğumuz otobüsten indirilecek. Kaç gündür söylüyordum. Bu çook önemli bir ayrıntı: düşen endekste düşmeyen hisse toplanıyordur. Nşa da kaç kişi bugün 2. 70 küsür ler bekliyordu. Ama ne oldu. Şov yaptı. İki gündür çok tatlı mal aldım. Düşerse bir daha vade sıkıntımız yok. Ytd

3. Tahta yapıcının da duyguları var, hatta bilgisayarları programlayan insanlardan dolayı programların da duyguları var, sattığın karşılandığında insan da olsan makine de olsan bocalıyorsun. Çünkü sattığın mal zararına.. bir yerde yelkenlerin indirileceğini bekliyorsun ama sen satış beklerlen alımlar devam ediyor.. zor bir durum.. tahta yapmak da kolay bir iş değil..

4. Bu operasyonel kalılık ile 2 TL ler yakında tatlı bir anı olarak kalır mı? YTD

5.  Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Rusyadaki borçlar ve gelirler ruble olduğundan euro bazlı gelir artışı biraz kısıtlı kalmış sanırım. Yine de kur riski taşımamak adına mantıklı hamle. net borç favök rasyosu 3. Çeyrekte daha güzel gelir illaki. izlemeye devamkeee

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. https://twitter.com/profdemirtas/sta...63jDotQLmyW-yg

Ytd

7. 3 ü geçti grupta 3 kişi yok, 4 ü geçerse 4 kişi olur mu? YTD

8. Temmuz itibarıyla otel dolulukları pandemi öncesi dönemi(2019) yakalamasına az kalmış. 2022 %61, 2019 dönemi %68 ortalama.

Rusya tarafı dolulukları aşağı çekiyor %50 seviyelerinde kalmış. sanırım savaş sonrası asıl fiyatlama gelir ama o zaman biz hissede olur muyuz bilmem.

Ytd

Sayfa 126/165 İlkİlk ... 2676116124125126127128136 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •