Sayfa 13/165 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 1318 madde; 97 - 104 arası.

Konu: AKFGY - Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. rusya ve kıbrıs otelleri tek şirket altında toplandı akfen gayrimenkul ticaret aş.bu şirketi net aktif fiyatından satabilirlerse akfgyo yu kurtarırlar, çünkü şirketin değeri 107 milyon yuro bununla akfgyo nun nerdeyse tüm borçları kapatılabilir ,geriye borçsuz 15 tane türkiye otelleri kalır türkiye oteleride her halükarda yılda 10 15 milyon net kira geliriyle zarar etmeden yoluna devam eder. Ancak ben hamdi akın'ın küçük yatırımcı dostu olduğunu zannetmiyorum küçük yatırımcının elinden 3 kuruşa malını aldıktan sonra böyle bir hamle yapar.geçen sene geri alım başlattığında fiyat 1.60 idi şuanda 1.20 hadi şirketin hisse alacak nakit yok diyelim ey hamdi senin kişisel parandamı yok kasanda 5 -10 milyon dolar .

2. Turizm ve hotelcilik çok kötü gidiyor.
    Bir kaynaktan nakit sağlayıp finans borçları hafifletmeleri gerek. Kıbrıs hoteli ile Rusya daki varlıkların satılması düşünülebilinir.

Spek hareketler dışında hissenin primlenmesi için finans borçları çok hafifletmek yetmeyebilir. Ülkede turizmin toparlanması, hotellerin karlılığı yükseltebilmesi, kar payı dağıtabilir duruma gelmesi gerekir

Referandum sonrasi havalarinda isinmasiyla turizm sezonu hareketliligi gozlenir.
    15 yildir turizm sektorunde calisan biri olarak soyluyorum.
    Zaten 2 yil kaldi hissenin toplanmasina ....ytd

LG-D724 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Tuzla oteli açıldı. İnsaf be 1 kr. Etkisi olmaz mı?

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ne zAman acildi..?

LG-D724 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. 1 Nisan 2017

7. Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Tuzla’da hayata geçirilen İbis Tuzla Oteli projesinde sona gelindi. İbis Tuzla Oteli yarından itibaren hizmete açılıyor.

İbis Otel Tuzla 200 oda kapasitesi ile yarından itibaren misafirlerini ağırlamaya başlayacak. Şirketin İbis Tuzla Oteli ile yurtiçi ve yurtdışında faaliyete geçen otel sayısı 20’ye oda sayısı ise 3bin 628’e ulaştı.

Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklama şöyle;
    “Şirketimiz tarafından İstanbul'un en önemli sanayi, ticaret ve tersane merkezlerinden birisi olan Tuzla'da kendi arsamız üzerinde yatırımı yapılan 200 odalı Ibis Tuzla Oteli 1 Nisan 2017 tarihinden itibaren hizmete açılmaktadır. Otel diğer Ibis otellerimizde olduğu gibi Tamaris Turizm A.Ş. (Accor Grubu) tarafından işletilecektir. Böylece Şirketimizin ve bağlı ortaklıklarının yurt içi ve yurt dışında faaliyete geçen otel sayısı 20'ye, oda sayısı 3.628'e yükselmiştir.”

8.  Alıntı Originally Posted by Hava Ikmal Yazıyı Oku
    Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Tuzla’da hayata geçirilen İbis Tuzla Oteli projesinde sona gelindi. İbis Tuzla Oteli yarından itibaren hizmete açılıyor.

İbis Otel Tuzla 200 oda kapasitesi ile yarından itibaren misafirlerini ağırlamaya başlayacak. Şirketin İbis Tuzla Oteli ile yurtiçi ve yurtdışında faaliyete geçen otel sayısı 20’ye oda sayısı ise 3bin 628’e ulaştı.

Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklama şöyle;
    “Şirketimiz tarafından İstanbul'un en önemli sanayi, ticaret ve tersane merkezlerinden birisi olan Tuzla'da kendi arsamız üzerinde yatırımı yapılan 200 odalı Ibis Tuzla Oteli 1 Nisan 2017 tarihinden itibaren hizmete açılmaktadır. Otel diğer Ibis otellerimizde olduğu gibi Tamaris Turizm A.Ş. (Accor Grubu) tarafından işletilecektir. Böylece Şirketimizin ve bağlı ortaklıklarının yurt içi ve yurt dışında faaliyete geçen otel sayısı 20'ye, oda sayısı 3.628'e yükselmiştir.”

Tuzla tersanelerine çok yakın olduğu için diğer ibis'lerden daha çok iş yapabilir belki.
    Ama biraz kurumsal pazarlama, kurumsal indirim filan yapmaları lazım. İş için seyahat edecekleri otele çekmeye yönelik biraz çalışması lazım.

Ben bölgeye ilk gidişimde denemeyi düşünüyorum uygun fiyat verirlerse. Bölgede 4 yıldızlı seçenekler var 170-180 civarı fiyata.

Sayfa 13/165 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •