Sayfa 130/165 İlkİlk ... 3080120128129130131132140 ... SonSon
Arama sonucu : 1318 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: AKFGY - Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. neyine sevindiniz anlamadım..

adam beleşe hisse satıyor..kurumlara satacağına ky satsaydınya 3.70 den.

bu sabah alan öğlene kadarki sürede bir kısmını iteledi.

başımızın üzerinde dolaşan artık 260 milyon lotumuz oldu

ne zaman satışa gelir diye tetikde olmak zorunda kalacağız.

mesela 10'a götürüp veremezmiydi

neden 10 değilde 3.70 den verdi

aklımda bir şeyler varda söylemeyeyim.

tabi bence.

2.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    neyine sevindiniz anlamadım..

adam beleşe hisse satıyor..kurumlara satacağına ky satsaydınya 3.70 den.

bu sabah alan öğlene kadarki sürede bir kısmını iteledi.

başımızın üzerinde dolaşan artık 260 milyon lotumuz oldu

ne zaman satışa gelir diye tetikde olmak zorunda kalacağız.

mesela 10'a götürüp veremezmiydi

neden 10 değilde 3.70 den verdi

aklımda bir şeyler varda söylemeyeyim.

tabi bence.

Sizin dediğiniz gibi yapamazdı. Yaptırmazlardı. Kazandığı para ortada görünürdü vs....... Sevindim ; formu okuduğumda insanlar bezginlik içinde yazıyorlardı. Bilançoya bakınca bu hissenin zaten özel olarak baskılandığını anlıyoruz. En dandik gyo lar hergün zıplaya zıplaya yürümeyi unuttular. İşte şimdi üzerindeki baskı kalktığı için haftaya ( özellikle de BIST100 düzeltmesinde ) azcık azcık sıçramayı deneyebilir. Sonra da zıplamayı öğrenir diye düşünüyorum. Elbette benim bir şey bildiğimden değil, sadece öngörüm, beklentim diyelim. Ekonomistlere, analistlere sormak, görüşlerini almak lazım.

Yatırım tavsiyesi değildir. Uzman kurumlardan yardım alınız.

3. Bebek altına yaptı
     Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    Bu habere hisse yatırımcıları adına sevindim. Nihayet hisse rahatlayacaktır. Haftaya bebek hisse olarak başlarsa şaşırmam.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Dipten mal bulduk dedik sevindik 100 günde getirisi bist100 kadar bile değil peeeh.

Patronun abidik gubidik hareketleri bitmek bilmiyor. Yok fiyat istikrarı yok kurumsal yatırımcıya fonlara devir derken şirketi 3 ayda yeniden halka arz etti.

Yarın ekim ayı doluluk oranları yayınlanır. Muhtemeln onun hikayesine de bi tur daha çakarlar. ya da çakmazlar kimbilir.

9 liralardan falan mallanan garip gurebaya allah akıl sağlığı versin. Çoğu hisse dolar bazlı zirvelerini katlarken bu daha TL bazlı yarısına gelemedi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. ""Toplamda satılacak olan 259.980.000
    TL nominal değerli paylar halihazırda "Borsa'da işlem gören
    niteliktedir". Yani patrona ait pay değil anladığım

6. patrona ait olup olmamak önmeli değil

önemli olan piyasaya satılması için verilen 260 mlyn lot.

ki şirketin hissesi ise daha kötü

10 dan değilde 3.70 den verilerek şirket zarara uğratılmış olmuyormu..

7. Burada çok eski yatırımcı kardeşler olduğunu görüyorum. Ben her akşam sistem taraması yaparak en fazla 6 hisse seçerim. Sabah seans açıldığında ilk 15 dk. bu hisseleri izlerim. Eğer ters bir durum yoksa alırım. Aldığım hisselerin hangisi 2 gün içinde az- çok ne getirdiyse yani artıda ise satarım. Zarara geçen hisseleri ise en fazla 5 gün tutarım. Düzeltme yapandan çıkarım.

Bu tahtada 7. günüm. Kendi prensiplerimi çiğnedim. Çünkü ; zaten hepi topu 1000 lot almıştım. Değişik bir deney olacak. Haftaya ani ve sert hareketler yapmazsa zarar miktarına bakmadan satar çıkarım. Bununla aynı gün aldığım diğer hisselerin kazancı zaten bunu komple karşılar.

Yani borsa da getiri de , götürü de kardeştir. Sabır önemlidir. Ama sabrın fazlası külli zarar olacaksa kol- bacak kesilir. Vucudun geri kalanını kurtarmak için şarttır.

Yatırım tavsiyesi değildir. Mutlaka aracı kurumlarınızdan yardım alınız. ALLAH herkese bol kazanç nasip etsin.

8. Bugün her taraf kırmızıyken bu kağıdı iskontolu alan dayıların bazıları - Gün bugündür- diyerek ani bir yeşil yaktılar. Ama , birileri hemen müdahale etti. Yahu siz ne yapıyorsunuz , bu yolda çalışmalar bitti mi, kapatın kardeşim trafiğe dediler. Yolda trafik düşüverdi.

Ben bu dayılardan ümitliyim. Yarın biraz daha yemlerseler ben de tadına bakmayı düşünürüm.

Yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım ciddi bir iştir. Mutlaka yetkili kurumlardan yardım alınız.

Sayfa 130/165 İlkİlk ... 3080120128129130131132140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •