Sayfa 132/165 İlkİlk ... 3282122130131132133134142 ... SonSon
Arama sonucu : 1318 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: AKFGY - Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. 3.70 %20 tenzilatli verildi yaklasik 3 tl...ya yukariya cekip mali verecekler...yada 3..3.70 arasi heryeri. Hisseye bogacaklar...
    Gazman bu mallari vermezde..otellerin cogu ruskide..izalosyona alininca carlik..pek turist gitmiyor olsa gerek..gazmandan mal cikmaz yoksa
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

2.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    her tarafı nıvea.. sürüm sürüm sürünmüşler.. adam olacak çocuk haftalıkta 4.80 ve üzeri.. geçilmediği sürece 1 puan için orta sahada top çevirebilirler.. alacağı 1 puanla da Dünya kupasına katılamaz.. top sende gol olursa haber ver..
    iyi çalışmalar..
    Abi kesinlikle haklisin yagli gureslerde ki gibi vicik vicik ..
    bu kadar mali nasil yedirecekler cok anlamis degilim..ancak 10 tl ye cekip. Taban taban veya hergun tavan tavan ..hep ac kapa yapmasi lazi
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

3.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    3.70 %20 tenzilatli verildi yaklasik 3 tl...ya yukariya cekip mali verecekler...yada 3..3.70 arasi heryeri. Hisseye bogacaklar...
    Gazman bu mallari vermezde..otellerin cogu ruskide..izalosyona alininca carlik..pek turist gitmiyor olsa gerek..gazmandan mal cikmaz yoksa
    benim bildiğim iskontolu hali 3.70

biz 4 küsürlerde işlem yaparken 3.70 lere satıldı.

4. Beni dökmeyi başardı. Kalanlara bol kazançlar dilerim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Bir aydır topicte tık yok... Bende başka kağıt sayfasına mı baktım dedim kendi kendime!!!
    Ama bugün Endekse rağmen iyi durdu..
    Paylaşımlarım kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ veya yönlendirme değildir.

6. Şenlendi ortalık....
    5,72.... tavana kitler mi acep..

7. Aheste aheste gitsin iyidir....

Nasıl yıldız pazar hissesi yahu bu.

PD:DD = 0,93

Son bir haftada %22 bir yılda ise %45 düşmüş. 1 milyar kârı var sürekli düşüyor. Enteresan valla.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

Sayfa 132/165 İlkİlk ... 3282122130131132133134142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •