Sayfa 134/165 İlkİlk ... 3484124132133134135136144 ... SonSon
Arama sonucu : 1318 madde; 1,065 - 1,072 arası.

Konu: AKFGY - Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    3.70 %20 tenzilatli verildi yaklasik 3 tl...ya yukariya cekip mali verecekler...yada 3..3.70 arasi heryeri. Hisseye bogacaklar...
    Gazman bu mallari vermezde..otellerin cogu ruskide..izalosyona alininca carlik..pek turist gitmiyor olsa gerek..gazmandan mal cikmaz yoksa
    Bir sure once yazmıştım.. Firma 3.60 tan yapılan hesaba göre 4.8 milyar.. Patron 3 TL den blok satıs yapıyor... Firma degerli 600 milyon euro 12.5 milyar TL.. diyor.. Hangi hesap dogru.. Bana göre aracı kurumlara verdıgı 3 TL dogru... Orayada yaklasmıs gorunuyır

2. Endekse bağlı göreceli grafik dip yapmış durumda 1-2 ay içinde endeks üstü performans gösterecektir...ytd

3. İnşallah.. Belki aracı kurumlar. Malı bitirdi veya buyuk hareket için bekliyor bilemem

4.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    İnşallah.. Belki aracı kurumlar. Malı bitirdi veya buyuk hareket için bekliyor bilemem
    olumsuz ne hikayesi var..

5.  Alıntı Originally Posted by emre73373 Yazıyı Oku
    Bir aydır topicte tık yok... Bende başka kağıt sayfasına mı baktım dedim kendi kendime!!!
    Ama bugün Endekse rağmen iyi durdu..
    yolu uzun dipler sessiz olur zirveler coşkulu yapacak birsey yok..

6.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    olumsuz ne hikayesi var..
    Halka acıklı miktarına bakın.. Benım bildigim Hamdi Akın veya şirket 260 milyon lot. 3.70 TL iskontolu fiyat veya 3.70 uzeri den iskonto ile.. Aracı kurumlara verdi.. Kap açıklaması.. Olumsuz birsey . Veya olumlu, bana göre cok olumlu degıl.. Piyasa bilir...

7.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    Halka acıklı miktarına bakın.. Benım bildigim Hamdi Akın veya şirket 260 milyon lot. 3.70 TL iskontolu fiyat veya 3.70 uzeri den iskonto ile.. Aracı kurumlara verdi.. Kap açıklaması.. Olumsuz birsey . Veya olumlu, bana göre cok olumlu degıl.. Piyasa bilir...
    peki bilançonun bir önemi yok mu...bu bilançonun hakkı bu fiyatlar değil bence...aracı kurumlar para kazanmak istemiyor mu..

8.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    peki bilançonun bir önemi yok mu...bu bilançonun hakkı bu fiyatlar değil bence...aracı kurumlar para kazanmak istemiyor mu..
    Sayı. Rex yanlış anlamayın.. Bu fiyatlar neredeyse aracı kurumun fıyatları cıvarı da. Anlatmak istedıgım. Patron bu kadar bilgisizmi,, malını bedava verdı.. Tamda degerinden verdi. Burdaku fıyat ederıdır. Almak içinde en ideal fıyattır. Diger anlamda 260 mılyon lota para veren aracı kurumlar bu fıyatı verdılerse. Bu fiyatta onlara gore para kazanılacak fıyat.. Sonuç fıyat alım için guzel.. Pahalı degıl.. Aşagı pek inmez gorunuyor aracı kurumlardaki mal duruyorsa

Sayfa 134/165 İlkİlk ... 3484124132133134135136144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •