Sayfa 145/165 İlkİlk ... 4595135143144145146147155 ... SonSon
Arama sonucu : 1318 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: AKFGY - Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Deniz Ali Yazıyı Oku
    Hamdi beye di diye laf atıyorlar buna üzülüyoruz cidden

Fb taraftarı değerli iş insanı bu ülkenin evladı bir şahsiyettir , bu adamı kızdırmayın bakın şirketi Araplara 4 tl iskontolu satar tümünüz zararda kalırsınız sonra ağlasanız da paralar geri gelmez !

Patronu sevindirin diyin ki seni doğuran anaya hayranım Hamdi BEY Kutumda ne var hangi kutuyu açtırsam acaba deyin

fevkaladenin famdisi ( fevkalede dostum demektir ) bey diyeceksiniz !

Yakında bu hisse 4,04 YAPIŞTIRICI bölgeden destek alarak 5,15 hedef bölgesine gidebilir orda 1 ay silkeler ve 6-7-8-10 mümkün yatırım tavsiyesi değildir artık Sabır taşı olduk zaten
    Hesap ortada üstad
    2023 6 aylık 2.6 milyar kar
    2024 enflasyonu vs 5.2 milyar
    2025 enflasyon ve. 10.4
    2026 enflasyon ve 20.8
    2027 de 41.16 kar

41 milyar kar bedelsiz vs bölünme olmazsa
    Bir de GYO değerleme raporu olursa
    Hisse 80 100 bandına gelir 5 yılda

Kur koruma dan borsaya para gelrise ne olur dusnmek lazım.yuzde 1000 kazanmis sirkete mi yoksa yüzde 50 iskontolu şirkete mi gelirler
    İyi aksamlar

Alıntı Originally Posted by WIPER Yazıyı Oku
    hem 80 tl hemde hamdi bey pek uymamış bol şans...
    Şöyle bir şehir efsanesi var borsada
    Şirketin sermayesi 100 birim olsun şayet kar rakamı 100 ve uzeiri olursa o şirket 10 TL ve üzerine gider diye
    6 aylık kar sermayej8n 2 kati kar var
    Yani şu andaki verilerle bile 10 TLolmali
    Tabi borsa sabır işi
    1 gitmez
    2 gitmez
    10 gitmez
    11 de bir gider hepsinin acısını ciakrir
    Sadece sabir
    Diyelim ki tarla aldık 5 sene sonra satacağız hepsi bu

Bu arada gidin Antalya da ankarad a İzmir'de 100 mioyar vereyim de ortak olayım otele deyin
    Sizi kapıdan kovarlar
    Kaç tane otele yarı fiyatına ortagjz halbuki burada
    Bunu unutmayain

W.buffet in dediği gibi çorap bile ucuzken alırım ben diyor

Hamdi bey uyandı galiba dostlar alıma başladı
    Günaydin Hamdi bey
    piayasa coşuyor akfen de 489 oldu ağır adımlarla

Kademelerde 5 6 milyon işlem varken şimdi 1 2 milyona çekmişler.
    Güzel kardeşim kkm den çıkan para ya dolara ya borsaya akacak deniyor.kalkip da o parayı pddd şu uçmuş kağıtlara gitmezzzzz
    Ve işlem yapacak olan yüzde 20 30 bilinçli bankacı olacaktır
    Bu para 10 kat gitmiş hisseye değil pd dd si 0.60 olan şirketlere akar.istersen 3 e kadar çek.biri gelir ucuz kalmış mali kapar geçer.pazarda böyledir sabah 10 tl olan domates 🍅 akşam üzeri 2 TL ye düşer birileri de kapış kapış kapar.
    Malınızi kaptırmayın sevgili küçük kardeslerim

6. Bu hissenin şanzımanlı mı bozuldu ney var motor marş basıyor , ses geliyor gaz verince teker dönmüyor

Çamura saplanmış Askeri kamyona döndük !

Bu hissenin Düşmeye sebep arayan hali gerçekten üzücü beyler ve bayanlar !

Honky hoca yarın 5,07 geçtik geçtik geçmedik günlükler ve saatlikler bence dirence yakalanır ! El Fatiha okuyabiliriz

Şahsi fikrimdir kimseyi etkilemek istemem bu kadar naz aşık usandırır beklemek lazım ama 30 işlem günü daha beklenebilir ! Ekim ayında Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Hisseleri Trendi de Alır zirvelere taşır , coşacak bu diyorlar GYO sektörü Ekimde düşerse dünya tersine dönmüş olacak !

Alıntı Originally Posted by Deniz Ali Yazıyı Oku
    Bu hissenin şanzımanlı mı bozuldu ney var motor marş basıyor , ses geliyor gaz verince teker dönmüyor

Çamura saplanmış Askeri kamyona döndük !

Bu hissenin Düşmeye sebep arayan hali gerçekten üzücü beyler ve bayanlar !

Honky hoca yarın 5,07 geçtik geçtik geçmedik günlükler ve saatlikler bence dirence yakalanır ! El Fatiha okuyabiliriz

Şahsi fikrimdir kimseyi etkilemek istemem bu kadar naz aşık usandırır beklemek lazım ama 30 işlem günü daha beklenebilir ! Ekim ayında Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Hisseleri Trendi de Alır zirvelere taşır , coşacak bu diyorlar GYO sektörü Ekimde düşerse dünya tersine dönmüş olacak !
    Ben teknik taktik bilmem
    Konya çimento 170 de iken 5000 dedim hisse 5500 şu anda
    Alcar 30 TL şimdi 600 TL

Hisse nette tüm yazılarım var.
    Akfen gyo 100 TL olur
    Ha bugün demedim yarın da değil

5 yıl vadeli olarak bölünme olmadığı halde hisse bu kar rakamlariyla bu yatırımlarla 2028 Eylül ayına kadar oraya gelecektir
    Bu da burada dursun yazı olarak

Ytd

8. Fevkaladenin Famdisi bey bu hisseyi köpürteceği yerde GÖMMEK İÇİN CENAZE MERASİMLERİNE başlayabilir

Cidden korku filmi izlemek daha çok keyif verip kahkahalarla güldürmektedir .

Ereğli dahil bu kadar depresif bu kadar düşmeye Aşık bağlı hisse ömrümde görmedim .

Batık ve 400 -500 fk hisseler bile tepki verirken bunda ciddi ky silkeleme var .

12 ayda değil 45-60 ay sabreden kazanabilir ama batarsa da feci batabilir . Portföyde % 10 geçilecek bir hisse değildir .

Her portföyde olsaydı spek mecburen yukarı çıkartır 6 tl den malı toplar sonra yoluna devam ederdi.

4 milyon yatırımcı ortalama 1000- 5000 lot alsa bundan bu hissede spek zaten tahtayı millete devreder kaçar da giderdi .

Hisse o zaman 25 değil 70-80 işlem görür Sasa olurdu .

Kimsenin dönüp bakmadığı en ucuz kalmayı başarabilen tek hisse olma yolunda ilerliyor garip bir durum var Aracı kurumlar özellikle bu hisseyi almayın diyorlar

Bakın 5 aracı kuruma dedim ki 500.000 tl almak istyorum bundan almayın spektir almayın Başınıza bela alırsınız , almayın ALMAYIN ASLA ALMAYIN DİYORLAR Ytd

Aracı kurumlar bunu asla tavsiye etmiyor !

BEN kendi zorumla aldım 90.000 lot

Aracı kurumların arkasına bakmadan kaçtığı nefret ettiği bir hisse olmuş !

Maalesef öneren de yok köstek olan çok zor hisse aşırı sabır ve seneler gerekiyor veya Reis diyecek ki Mutlak portföyde olmalı ben aldım akfgy iyi hissedir Bu hisse gider ucuzdur diyecek ! Bu halk başka türlü AKFGY almaz herkesin sat dediği hisseyi kimse almaz ise KY dökülür ve hisse de uçmaya başlar hayırlısı ! Ytd
    Son düzenleme : Deniz Ali; 22-08-2023 saat: 08:32.

Sayfa 145/165 İlkİlk ... 4595135143144145146147155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •