Sayfa 33/165 İlkİlk ... 2331323334354383133 ... SonSon
Arama sonucu : 1318 madde; 257 - 264 arası.

Konu: AKFGY - Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. 5 yıldır hissedeyim böyle işlem hacmi görmedim. Hadi hayırlısı, bekleyip göreceğiz.

2. Yine bir sessizlik var

Asla bir yatırım tavsiyesi değildir.

3. yabancılar alım tarafında hissede, güzel de topluyorlar gördüğüm kadarıyla ancak anlamadığım kimse yok mu bu hissede herhangi bir yorum haber beklenti paylaşacak, ya güzel sirkelemiş ya da herkes kemerleri takmış uçuş modunda devam

Alıntı Originally Posted by crs Yazıyı Oku
    yabancılar alım tarafında hissede, güzel de topluyorlar gördüğüm kadarıyla ancak anlamadığım kimse yok mu bu hissede herhangi bir yorum haber beklenti paylaşacak, ya güzel sirkelemiş ya da herkes kemerleri takmış uçuş modunda devam
    biz saklandık sessizce bekliyoz.piyasada mikser cok seviye düşmesin.

5. Neyse ses etmemek gerekmiş hemen salladılar

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Bu hisseyle çok uzun süredir ilgileniyorum al sat şeklinde... Daha yukarı yapmaz diyemem ancak çok dikkatli olunması gereken bir hisse. Kesinlikle güven olmaz buna. Oteller şu kadar eder bu kadar eder falan filan bunlara çok kulak asmayın zira otellerin tüm kazancı 10 yıla yayılmış olmasına rağmen borç taksitlerini ödemeye yetmiyor. İyi senaryo varlık satışı ile ödemelerin rahatlatılması olur. Nötr senaryo borcun tekrar refinansmanı. Kötü senaryo ise bedelli. Bilançoyu dipnotlarla iyi incelemeden almayın...

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Feridun_Bitir Yazıyı Oku
    Bu hisseyle çok uzun süredir ilgileniyorum al sat şeklinde... Daha yukarı yapmaz diyemem ancak çok dikkatli olunması gereken bir hisse. Kesinlikle güven olmaz buna. Oteller şu kadar eder bu kadar eder falan filan bunlara çok kulak asmayın zira otellerin tüm kazancı 10 yıla yayılmış olmasına rağmen borç taksitlerini ödemeye yetmiyor. İyi senaryo varlık satışı ile ödemelerin rahatlatılması olur. Nötr senaryo borcun tekrar refinansmanı. Kötü senaryo ise bedelli. Bilançoyu dipnotlarla iyi incelemeden almayın...

dediklerinize katılıyorum, ancak son bir kaç gündür deutsche bank ve citi bank yüklü miktarlarda alım yapıyor, ya biz bişey bilmiyoruz ya da onlar güzel bir duyum aldılar, hayırlısı

8. Evet evet varlık satışı vb gibi gelişmeler mümkündür... Duyumum yok. Patronda çok hisse var o yüzden bunun değeri artık yükselsin istediğini düşünüyorum.

Sayfa 33/165 İlkİlk ... 2331323334354383133 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •