Sayfa 5/165 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 1318 madde; 33 - 40 arası.

Konu: AKFGY - Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. tamamen hamdinin insafına vicdanına kaldık,

2. öyle anlaşılıyorki geçen sene hisse geri alımı açıklaması yabancıların hisseden rahat bir şekilde çıkması için bir oyundu,nitekim geri alım açıklanmadan önce 6-7 milyon lot yabancı takası şu anda 1 milyon lotun bile altına gelmiş durumda,hamdi yabancı arkadaşlarına kıyak yaptı .

3. Geri alimla ilgili bilgi vermemis Didem Hnm??..

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

4. Başımız sağolsun 272 milyon zarar açıkladı

Sent from my SM-G710 using hisse.net mobile app

5. Moralinizi bozmayın..açıklanan bilanço kalemleri eksik,kapsamı dar ya da yanlış,düzeltilecektir.Kira geliri 55 milyon tl olduğu halde açıklanan bilançoda 19,6 milyon tl görünüyor,özvarlıklarda,borçlarda vb.bu denli azalış mümkün değil..zarar beklenenden fazla,aynı kalsa bile geçici durum fiyatı fazla etkilemez zaten iskonto edildi.

1.07 gördüğü dipti halka arzdan sonraki demekki geri alımı 0.90/1.10 arası tamamlıcaklar buda benim teorım

7. Piyasa değerinden fazla kar acıklayan şirket gördüm kırmızı kapatan, yada algyo dayım sermayesinin 13 katı kar yazıyor iki senedir bilanco günü kıpkırmızı kapattı.

Bu hissede malım yok uzaktan izlerim bir gyo sever olarak. İnşallah sizde yeşil kapatırsınız mantık kıpkırmızı desede. Temennim o yönde.

Allah yardımcınız olsun. Kazancınız bol bereketli olsun kardeşler abiler.
    İrmik menkul değerler yıllardır profesyonel kadrosu ile reel hayatta kazandıklarını borsada heba etmeyi gelenek haline getirmiştir.

8. Büyük zarar açıklamış! Bazıları için alış fırsatı oluşabılır artık bu fıatlarda bu pd/dd değerinde olan hıssede şimdilik kar bekleyen zaten yok.Her neyse ben 1.22 bekleyip ekleme yapmıştım bakalım takoz aşağı mı yukarı mı kırılacak

Sayfa 5/165 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •