Sayfa 53/165 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
Arama sonucu : 1318 madde; 417 - 424 arası.

Konu: AKFGY - Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. HA Hqa Ha
    kötü kedi şerafettin aklıma geliyor nedense bu kağıdın hareketlerini görünce. <hadiiiiii at kendini denize demiyecem de at kendini 3 tl üzerine de etraf senlensin. Bist 100 e göz kırpıyorsun. Bu da bence yeni ortak demek sana kanımca. Hadi at artık indirin karnının şişliğini de götürün taaaaaaaaa an..sının.. a..n.a kadar ********in ********leri. Ya da verin her köşede birilerine verir gibi.

2. seref yoksunu bı kagıtsın be borsa 111000 olmus sen bı tarafını yırtıyon nasıl speksın nasıl patronsun insanlar hisselerıne sahıp cıkıyo sen napıyon

http://www.hisse.net/topluluk/showth...=1#post1438847

YILLIK HİSSE YARIŞMAMIZ
    kurallara uygun 3 hisse seçin bir yıl yarışalım.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

6. Günaydın

Vaaaay benim şahin bakışlıııımm! Umudu büyük geleceği parlaaaaak Akfenim. Seni kimler bu hale getirdi. Sana kim ne dedi de küstün. İşlem hacmin düştür. Yüksek aşağı nyukarıların bitti. Ama en kötüsü ne biliyormusun? Şu platformda bile seni arayıp soran yok ne olacak bu kağıt diyen yok. SANA SÖYLENECEK ÇOOOK ŞEY VAR AMA Beklentisi olan arkadaşların kalbi kırılır diye ileri geri konuşmak istemiyorum.

Yaşayıp göreceğiz.

Ha eski günlerinin hatrına kimse yazmıyor bana demiyesin diye laf olsun diye yazdım.

7. Gel gel sarısınım geeeel ben sana aşiğim geeelll.Borsada 10 gündür olumsuzluk sarmalına sarılmiş tek kağıt. Alım kademelerine az kaldı şoyle bir 20 puan daha gel. Geçen hafta buraya geleceğinin işaretini vermiştin. Yeni yıl bakalım ne götürecek senden?

.

Sayfa 53/165 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •