Sayfa 79/165 İlkİlk ... 2969777879808189129 ... SonSon
Arama sonucu : 1318 madde; 625 - 632 arası.

Konu: AKFGY - Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. 2.5 üstü yok diyor.

2. Milleti yanıltmayın.
    35 Milyon TL kaynak ayırmış. 14 Milyon küsür mal alacam diyor. 1 Milyonunu 2 nin altından aldı. Diğer 10 Milyonunu da 2.20-2.40 aralığından alsa kalan 3 Milyon lotu istediği fiyattan alır. 2.50 üstü yok demek ne demek. Son 500.000 lotu 5 tl den alsa bile ayırdığı fon ortalamasını tutturur. Tabi piyasada mal kalırsa.
    (Asla yatırım tavsiyesi değildir.)

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Beyoglu Yazıyı Oku
    Milleti yanıltmayın.
    35 Milyon TL kaynak ayırmış. 14 Milyon küsür mal alacam diyor. 1 Milyonunu 2 nin altından aldı. Diğer 10 Milyonunu da 2.20-2.40 aralığından alsa kalan 3 Milyon lotu istediği fiyattan alır. 2.50 üstü yok demek ne demek. Son 500.000 lotu 5 tl den alsa bile ayırdığı fon ortalamasını tutturur. Tabi piyasada mal kalırsa.
    (Asla yatırım tavsiyesi değildir.)

sence alabilirmi.? 10 milyon lot. % 80 kendi elinde zaten.
    ben vermem...
    nart ayındaki genelkurulu bekliyeceğim.

beklediği malı buralardan alamaz.

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

7-8 sene ince aldıoı malı buyursun versin kim verecekse. alamaz ise tavanı artıracak besbelli
    2.62de bir gap var

defter değeri 4.**

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

5. Seneler önce aldıysa bile başka hesaplarda duruyordur. SPK mevzuatına göre geri alım yapılan paylar şirket hesabına geçmek zorunda ve bunu da kapa bildirmek zorunda. Akfen holdingde benzeri bir durum yaşanmış. Özel emirle v.b. yollarla şirket hesabına aktarılan paylar sermaye azaltımı yapılarak piyasadan çekilmiş.
    Eğer yeterince başka hesaplardan toplamışsa ikinci bir yol da çağrı fiyatı belirleyip kottan çıkma esnasında şirkete virmanlayabilir. Fiyat ne olur artık bilemiyorum? (Asla yatırım tavsiyesi değildir.)

6. Patronun başka hesaplardan aldığı mallardan bahsediyorum.

Alıntı Originally Posted by Beyoglu Yazıyı Oku
    Patronun başka hesaplardan aldığı mallardan bahsediyorum.

kottan neden çıksın o zaman vergi var. alır %97 sini yinede kottan çıkmaz. bu kadar mal gerialmaya çalışmasının da bir beklentisi vardır.

1 lot vermem

8. Hissenin geçmişini çok da iyi bilmiyorum.Yukarıdaki yazıları da takip ettim.Kötü bir bilanço açıklanıp fiyatın düşmesini ne engelleyebilir?Patron düşükten alım yapar.Sadece beyin fırtınası.ytd.

Sayfa 79/165 İlkİlk ... 2969777879808189129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •