Sayfa 117/165 İlkİlk ... 1767107115116117118119127 ... SonSon
Arama sonucu : 1318 madde; 929 - 936 arası.

Konu: AKFGY - Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Son 1 yıl icinde 9 lu rakamlari gecmis,son gelen bilancoda durumu duzeltmis ama 3 .30 larda top dolastırıyor.Elbet bir babayigit görecekte ne zaman?O görmeden yada görmüstürde kücükleri dökememistir.İlac niyetine alıp atmalı bir kenara diye düsünüyorum..

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    3.00-3.05 arasında alıcıyım. Alıp kenara atmıştım geçen hafta aklım alamadığım kısımda. Haftaya fırsat verirse eklerim biraz daha. 2.50 ye gelirse aldığım kadar daha eklerim. böyle bir strateji yaptım kendime. Bakalım izleyeceğiz. Ana tahtalar gideceği kadar gitti. Sıra temeli sağlam yan tahtalarda bence.

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Sirket devamli iyi haberler pompaliyor kap.ta.bilancolarada az kaldi.gorecegiz ak mı kara mı.Birde yeni vergi kanununda GYO.icin vergi avantajindan bahsediyor.Buda olumlu etkiler GYO lari diye umid ediyorum.

İsgyo uce katladi bu sahipsiz hisseyi

4. Trgyo..isgyo neredeyse tavana bagladi bu tabana kosuyor...Mubarek gunun bu islerle isi olmazda ,bunu yapanlara ne demeli....Nasil yildiz pazarda brut takasli hisse oluyor.Atin en alt pazara 2)3 bin lotum heba olsun raziyim
     Alıntı Originally Posted by ant Yazıyı Oku
    İsgyo uce katladi bu sahipsiz hisseyi

5. Bu hisse niye düşüyor..yaptığı kar gerçek bir kar değil mi..veya bedelli mi açıklayacak..kötü bir habetr mi var..bien var mı

6. Sn unsalı.
    samimi olarak sordugunuzu dusunerek sorunuza 2 maddede cevap yazayim.Ben 66 yasinda emekli bankaci ve kucuk yatirimciyim.yoksa profesyonel bir borsaci degilim.Temel analize bakarim.Teknik incelemem zayiftir.1) İs yatirim da gunluk hisse fiyatlarindan tum kagitlara ve ozellikle Gmyo lara bakin.Bircogu tavan, tavana yakin yada %2-3primli...Tabii Akgyo haric.Belkide bugun borsada en cok kaybettiren.Oysa sirket yetkilileri sanki sormus gibi isler iyi,daha iyi olacak haberleri gondereli 1 hafta olmamistir.Peki bu dusus ne?.Gel gel mi yaptilar..Bide bu duruma aciklama gonderseler iyi olmaz mi? 2) Akfen Holding ve Sn Hamdi Akin bu hissenin ortaklari.Biz bu insanlarada guvenemeyeceksek gidip gözalti pazarinda ekmek arayalim daha iyi..Allah 5/6/7 den maliyetlenmis olanlarin yardimcisi olsun.Ben hangi kagit olursa olsun boyle sacma sapan islemleri kabullenemiyorum.Vede hangi kurumun ilgi alaninda ise Yıldiz pazardaki kagit nasıl surekli brut takasta islem görüyor.Bir bilen acıklasa memnun olurum.Dedim ya 2/3 bin lotum batsa ne olur..Biraz patronlar kagitlarına dolayisiyle yatirimcisina sahip ciksa

Alıntı Originally Posted by unsali Yazıyı Oku
    Bu hisse niye düşüyor..yaptığı kar gerçek bir kar değil mi..veya bedelli mi açıklayacak..kötü bir habetr mi var..bien var mı

7. cıtıbank daki malın hepsi garantiye virman oldu bu satılanlar hepsi cıtı nin malı.Hangi şirkete güveneceğimizi şaşırdık dandik gyo lar bile bundan pahalı.Benim anlayamadığım deutsche ve cıtı malı çöpten bulmuş gibi bu fiyatlardan niye sattı.

8. Bilgi için tşkr.arif hocam..sıkıntı sanırım rusya..

Sayfa 117/165 İlkİlk ... 1767107115116117118119127 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •