Sayfa 77/165 İlkİlk ... 2767757677787987127 ... SonSon
Arama sonucu : 1318 madde; 609 - 616 arası.

Konu: AKFGY - Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Future1905 Yazıyı Oku
    Geri alımda bir fiyat yok dimi arkadaşlar birileri 2.50 filan diyor ben öyle bişey bulamadım
    VAR dostum 25-04-2019 tarihinde yapılan genel kurul kararlarına bakarsanız var.

2. Satın satın durmayın patron 2.00 dan 2.01 den toplasın senelerce yatırımcısını öpen patrona kıyak çekin de ucuz ucuz toplasın piyasadan. Aferün....
    Biraz akıllı olun kardeşim yahu. Adam 2.50 fiyattan da olsa alacak işte 14 Milyon lotu niye ucuz ucuz verirsiniz ki sabredemedimiz mi? Geri alım yaptığı payları çekecek piyasadan o zaman piyasada mal azalınca gelecek kapınıza işte bunu göremeyenlere sesleniyorum. Bu hisse uçuk rakamları bile görebilir. (Asla yatırım tavsiyesi değildir.)

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by BağkurEmeklisi Ninja Yazıyı Oku
    O lotlar zaten farkli kurumlarda paravanlar araciligi ile toplanmis bekliyordur, simdi mal sahibine donecek. Hisse fiyati, Halka arz fiyatinin altinda hala neredeyse 10 senedir tasitmislar mali kucuk yatirimciya, pehhh...
    Hiç hazzetmem ancak 1 yıl önce sizinle midik yarıştırdım adeta !Haklı çıktımmı temel analiz üstadım!Son çare alıcı getiremedikleri senette en baba haberi yani geri alım açıkladı artık big boss ) gurur yaptı bu sentte ama işte! dediğiniz gibi 10 yıldır neredeydin !Suni haberler ile bir yere kadar ancak temel sıkıntısı alıcı satıcı gelmemekte.Zamanında tahtanın boş beleş bırkılması sahipsiz bırkılması temel hastalık! Tav ı satınca mı aklımız başımıza geldi! Saygılar.Tahtanın bütün olayı! 1,35-50 aralığında al ve 2,15-2,45 aralığında sat gerisi fasa fiso )

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Son düzenleme : MOBIUSSOROS; 09-08-2019 saat: 02:47.

4.  Alıntı Originally Posted by MOBIUSSOROS Yazıyı Oku
    Hiç hazzetmem ancak 1 yıl önce sizinle midik yarıştırdım adeta !Haklı çıktımmı temel analiz üstadım!Son çare alıcı getiremedikleri senette en baba haberi yani geri alım açıkladı artık big boss ) gurur yaptı bu sentte ama işte! dediğiniz gibi 10 yıldır neredeydin !Suni haberler ile bir yere kadar ancak temel sıkıntısı alıcı satıcı gelmemekte.Zamanında tahtanın boş beleş bırkılması sahipsiz bırkılması temel hastalık! Tav ı satınca mı aklımız başımıza geldi! Saygılar.Tahtanın bütün olayı! 1,35-50 aralığında al ve 2,15-2,45 aralığında sat gerisi fasa fiso )

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Ben halka arzdan almadım kağıdı, Ama arzdan alan varsa yazık olmuş. Geçen yıl Rusyadaki dünya kupası ve TR deki terörsüz turizm sezonu sebebi ile otellerin iyi gelir getireceğini düşünerek varlık satışı olabileceği beklentisiyle bekledim. Olmayınca da sonbaharda sattım. Yılbaşı gibi ilk aldığımdan daha az bir miktarla tekrar döndüm. Son yükselişten önce hatta 1.50-1.60 civarı ilave alım yapsam mı diye düşündüm ama elim gitmedi.

Kağıdın temeli düzeliyor, yoksa şirket geri alım yapmazdı. Akfen Holding 4 liradan geri alım programı açıklayıp 14 TL gibi bir değerden alımı sonlandırıp, borsa kotundan çıkmıştı. Belki bu şirketi de borsa kotundan çıkarmayı planlıyordur.

[QUOTE=BağkurEmeklisi Ninja;3661125]Ben halka arzdan almadım kağıdı, Ama arzdan alan varsa yazık olmuş. Geçen yıl Rusyadaki dünya kupası ve TR deki terörsüz turizm sezonu sebebi ile otellerin iyi gelir getireceğini düşünerek varlık satışı olabileceği beklentisiyle bekledim. Olmayınca da sonbaharda sattım. Yılbaşı gibi ilk aldığımdan daha az bir miktarla tekrar döndüm. Son yükselişten önce hatta 1.50-1.60 civarı ilave alım yapsam mı diye düşündüm ama elim gitmedi.

Kağıdın temeli düzeliyor, yoksa şirket geri alım yapmazdı. Akfen Holding 4 liradan geri alım programı açıklayıp 14 TL gibi bir değerden alımı sonlandırıp, borsa kotundan çıkmıştı. Belki bu şirketi de borsa kotundan çıkarmayı planlıyordur.[/QUOT

sayın emekli ninja
    borsa kotundan neden çıksın ki. gy vergi yok. cıkarsa vergiye tabi olacak.

6. [QUOTE=KERASUS PASCHA;3661327]
     Alıntı Originally Posted by BağkurEmeklisi Ninja Yazıyı Oku
    Ben halka arzdan almadım kağıdı, Ama arzdan alan varsa yazık olmuş. Geçen yıl Rusyadaki dünya kupası ve TR deki terörsüz turizm sezonu sebebi ile otellerin iyi gelir getireceğini düşünerek varlık satışı olabileceği beklentisiyle bekledim. Olmayınca da sonbaharda sattım. Yılbaşı gibi ilk aldığımdan daha az bir miktarla tekrar döndüm. Son yükselişten önce hatta 1.50-1.60 civarı ilave alım yapsam mı diye düşündüm ama elim gitmedi.

Kağıdın temeli düzeliyor, yoksa şirket geri alım yapmazdı. Akfen Holding 4 liradan geri alım programı açıklayıp 14 TL gibi bir değerden alımı sonlandırıp, borsa kotundan çıkmıştı. Belki bu şirketi de borsa kotundan çıkarmayı planlıyordur.[/QUOT

sayın emekli ninja
    borsa kotundan neden çıksın ki. gy vergi yok. cıkarsa vergiye tabi olacak.
    Şirketi satabilirler,
    Şirketin yatırım süreci bitti 10 yıl taşıttılar kyye bundan sonra karları toplama zamanı, pastayı tek başlarına yemek isteyebilirler,
    Holdingi de çıkardılar kottan, halka açıklık şeffaflık ve spk’ya, hissedarlara karşı sorumluluk getiriyor, kapalı devre yollarına devam etmek isteyebilirler.

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. AKFGY - Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

İki günde 525.000 adet geri alım yapılmış. Bu hızla giderlerse geri alımın tamamlanması yılbaşına kadar sürmez.

Kaynak:
    https://www.kap.org.tr/en/Bildirim/782171

Sayfa 77/165 İlkİlk ... 2767757677787987127 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •